Мій син і його дівчина живуть разом вже цілий рік! Дівчина сина йому не готує, каже – не дружина. Вона обіцяє борщі і котлети після весілля…

Мій син і його дівчина живуть разом вже цілий рік. Син спочатку хотів привести її до нас додому, але я навідріз відмовилася, так як не люблю сторонніх людей у ​​себе вдома. Я навіть гостей не запрошую до нас додому з цієї причини.

Як мені здалося, син, поставився до мого рішення з розумінням, і вирішив знімати квартиру. А коли він переїжджав від мене, то віддав мені ключі від моєї квартири і попросив йому дзвонити в разі потреби.

Залишившись одна, я не стримала сліз, адже мій син став вже зовсім дорослий, скоро і внуки підуть. Тихенько помолилася за його благополуччя.

А через півроку їх спільного проживання, я звернула увагу, що мій син дуже схуд. Раніше, він завжди переживав через свою схильність до повноти. Вдома я завжди готувала в обов’язковому порядку і перші, і другі страви, які він з апетитом завжди їв. А тут став зовсім не схожий на себе.

А коли я жартівливій формі висловилася його дівчині, що він скоро за вітром ходитиме, то вона мені на це відповіла, що не збирається його годувати, поки вона йому не дружина. Борщі, котлети тощо – тільки після весілля.

Розпитавши сина і його дівчину детальніше, я з’ясувала, що вони їдять одні пельмені і локшину швидкого приготування. Я ніяк не могла зрозуміти, як можна жити з коханою людиною і годувати її напівфабрикатами сумнівної якості.

Дівчині я не стала читати нотації, списавши все на її юний вік. А синові я все-таки подзвонила і сказала, що любляча дівчина так би не робила. І якщо вона не хоче готувати до весілля, то тоді не треба було і з’їжджатися.

Але син не став мене слухати. Він сказав, що вони самі в усьому розберуться – з часом накопичать гроші на весілля і будуть жити як всі. Ще він сказав, що з повагою ставиться до її точки зору і попросив поважати його вибір.

Як я не намагалася, але зрозуміти його дівчину не можу. Якщо вона не хоче йому готувати, так як поки не дружина, то чому тоді вона дозволяє йому повністю себе забезпечувати? Її зовсім не бентежить, що це він оплачує їм квартиру.

Якщо вона не дружина, так нехай живе з батьками і забезпечує себе сама. Значить, у нього є обов’язки перед нею, у неї немає.

А коли з роботою стало складніше, син знову до мене звернувся з проханням пожити у мене, зобов’язуючись купувати продукти і оплачувати комунальні платежі. Також він сказав, що це буде відмінним приводом ближче пізнати його дівчину.

І коли я уявила, що він буде харчуватися одними пельменями, то знову відмовила. Як готувати – вона не дружина, а як жити зі мною – то все відмінно, вони пара. Ні, таке мене не влаштовує.

Так і живуть вони на знімній квартирі. За фото в соцмережах бачу, як мій син продовжує худнути. А недавно подзвонив дізнатися номер моєї сестри, вона працює терапевтом, скаржиться на болі в животі. Ось до чого може довести неповноцінне харчування.

Я прямо запитала сина, навіщо йому така дружина, яка свідомо гробить його здоров’я? Але він мене не слухає.

Я не хочу лізти в його особисте життя, але переживаю, щоб з такою жінкою, він не заробив собі виразку шлунка, тому, що потім, ні котлети, ні борщі вже не знадобляться. Його раціон буде складатися з одних дієтичних страв.

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!