Мій чоловік нещодавно дуже мене здивував! Я думала, що мені дуже пощастило з ним, до вчорашнього випадку. Він на спинці дивана знайшов…

Мій чоловік нещодавно дуже мене здивував! Я думала, що мені дуже пощастило з ним, до вчорашнього випадку. Він на спинці дивана знайшов…

Мій чоловік нещодавно дуже мене здивував. Я взагалі не думала, що він на таке здатний. Зазвичай він тихий і врівноважений. Завжди був ввічливим і уважним. Я думала, що мені дуже пощастило, тому що у багатьох моїх подруг шлюби вже розпалися. Я не думала, що і мене це може торкнутися. Ми з чоловіком одружилися два місяці тому.

Зустрічалися до того моменту близько трьох років. Нам обом вже по 28 років, ми свідомо зробили цей крок – вирішили жити разом і одружитися. Завжди все було ідеально. Він був найкращим для мене. Завжди з повагою ставився до мене. До вчорашнього випадку. У мене довге волосся, чоловікові воно завжди подобалося. Він ніколи не був проти довгого волосся, і жінки, з короткою стрижкою йому ніколи не подобалися.

Про це він говорив мені не раз. А вчора він мені закотив сцену: він на спинці дивана знайшов одну мою довгу волосину. Йому це настільки не сподобалося, що я таким чоловіка ще не бачила. До цього я такого за ним не помічала. Він почав говорити мені дуже неприємні речі. Говорив, що я нечупара, всюди, спеціально, залишаю своє волосся. Що це його бісить! Що я нічого не роблю, хоча я, як і він, працюю.

І іноді у мене заробіток виходить більше, ніж у нього. І заявив: «Ще раз побачу подібне – розлучуся з тобою». Ось що мені тепер робити? Що за заскок такий у чоловічка? Я його люблю, розлучатися з ним не хочу. І як бути? Я хотіла з ним сім’ю і дітей, а тепер ось так. Вчора я, реально, була дуже розстроєна.

Не думала, що таке може бути. Все це дуже безглуздо. Ми навіть спали в різних кімнатах, перший раз за весь час. Що нас далі чекає? Йти зараз або все ж налагодиться все? Сьогодні не розмовляє зі мною. Поводиться так, ніби я зробила щось таке, що пробачити неможливо.

Наче це я в усьому винна. Приготувала йому сніданок. Їсти не став, пішов на роботу лише попивши просто кави. Боюся одного, що одного разу я прийду додому, а там за дверима стоїть моя валіза вже зібрана чоловіком. Квартира його – він може так зробити.

Ніколи не думала, що один волосок на дивані може так вплинути на наші відносини.

Джерело:ukrainians.today

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!