Мережу зворушило фото батька на могилі свого сина, який загинув від рук військових РФ, – 4 дні тому на фронті загинув другий його син

Мережу зворушило фото батька на могилі свого сина, який загинув від рук військових РФ, – 4 дні тому на фронті загинув другий його син

Фотографія була опублікована сьогодні і викликала важкі емоції у користувачів соціальних мереж. У соціальних мережах опублікована драматична фотографія жителя Чернівців Юрія Мамч на могилі свого сина Станіслава, убитого російськими військовими в 2016 році поблизу Авдіївки. 4 дні тому ворожий обстріл російських військових  забрав життя другого сина – Олексія.

Фотографія була опублікована сьогодні і викликала важкі емоції у користувачів соціальних мереж. Українці співчувають батькові, який зміг виховати двох героїв і захисників України, які врятували країну від окупації. “Таке не забувається і не прощається НІКОЛИ” , – зазначено в коментарі до фотографії.

“Спасибі воїнам і захисникам України. Він виховав хороших дітей. Вони врятували країну від окупації. Співчуваю” , – пишуть українці. Раніше журналісти повідомили про загибель Олексія Мамч в результаті скидання вибухового пристрою з безпілотника російськими військовими. При цьому його брат Станіслав загинув в 2016 році в районі Авдіївки.

Фото обох воїнів офіцер української армії Штефан опублікував раніше.

Нагадаємо, в березні 2021 року на Донбасі за Україну загинули дев’ять бійців Сил ООС . Наймолодшому із загиблих захисників України було всього 25 років.

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!