Мені важко! Після 35 років шлюбу поміняв дружину на молоду красуню і тепер живу як у в’язниці…

Мені важко! Після 35 років шлюбу поміняв дружину на молоду красуню і тепер живу як у в’язниці…

Мені важко про це розповісти, але просто необхідно.

Ми з дружиною разом вже тридцять п’ять років. У нас є два сина і донечка. Кожен з дітей знайшов роботу і другу половинку. І я вважаю це заслугою моєї дорогої дружини, яка на протязі багатьох років молилася за кожного.

А після виходу на пенсію ми ризикнули і вклали всі заощадження в бізнес. Дружина зверталася до Бога і він допоміг. Гроші рікою, нові знайомства, новий соціальний статус … Я доріс до мільйона, і тепер мені було мало. Навіть дружини виявилося мені недостатньо … Поруч зі мною постійно крутилися молоді красуні, та й мої знайомі завжди виходили в світ з супутницями набагато молодшими.

Тоді здавалося, що я король світу. Ці німфи співали такі пісні, від яких я танув. А потім з’явилася вона (назву її Джессі). Вона дивилася тільки на мене і давала зрозуміти, що на все готова. Я втратив голову. А красуня висунула мені умову – хоче за мене заміж.

Перша моя дружина – була моїм приводом для гордості. Вона була для мене колосальною підтримкою в будь-якій складній ситуації. Те, що наші діти ростуть такими чудовими людьми – це її заслуга. Я навіть не знаю, які слова підібрати для мого жахливого вчинку.

Я прийшов в будинок до моєї Джессі. Її мати того ж року народження, що і моя дружина. Ми пообідали, а потім майбутня теща стала диктувати умови. Мені дали пару місяців, щоб пояснити ситуацію дружині і піти з сім’ї офіційно. На колінах я обіцяв Джессі, що зроблю все? Я не пам’ятаю.

Вдома я звинуватив дружину, не зрозуміло в чому. Ми сперечалися, лаялися, і я правда відчував до неї ненависть. При всій родині я вказав їй і на зайві кілограми і на побожність. Я навіть встиг звинуватити її в інтрижці з пастором.

Спочатку дружина себе захищала, а потім спокійно сказала: я розумію, в чому справа. Я відходжу в сторону, щоб тобі було комфортніше з тією молодою блондинкою, за якою ти так бігав.

Моя дружина пішла в той самий день. Вона не взяла з собою ніяких речей. Діти робили спроби її зупинити, але їх я теж переконав, що моя дружина мені більше не пара.

І ось я з Джессі. Вона відносилася до мене, як до Бога. Але тільки перші пару тижнів. Мені подобалося, що поруч зі мною така молода і красива дівчина. Але нічого більше. Я жив, ніби в пеклі.

Джессі виявилася розпущеною, грубою і вульгарною. Вона не соромиться витрачати купу грошей, обдирати мене до нитки. Інтиму у нас немає. І мені стало здаватися, що у неї є коханець.

Мені соромно зізнатися, але без дружини дуже погано. Ніхто про мене не піклується, не стежить за моїм харчуванням. Джессі виховує дитину, а я не можу бути впевнений, що вона моя.

Мої діти більше зі мною не спілкуються. А дружина … вона розцвіла! Я навіть самому собі боюся зізнатися, наскільки ж я помилився. Є речі, про які я навіть в листі не скажу …

Навіть якби Джессі виявилася ідеальною, прийшла пора визнати, що всьому свій термін. Мені все одно була б не під силу молода дівчина.

Якби у мене була можливість, то я обов’язково б повернув час назад. Мені радісно за ті пари, які разом до самої старості. Все ще сподіваюся на прощення дружини, але поки вона тримає дистанцію.

Прошу допомоги у Бога …

За матеріалами

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!