Майбутня мама під час УЗД не повірила власним очам…

Майбутня мама під час УЗД не повірила власним очам…

Майбутня мама пішла на перше УЗД і не повірила очам, коли побачила знімок малюка. Ще б пак, дивлячись на жест, який показала їй дитина, жінка переконалася, що малюку дуже комфортно у її животі, інформує Ukr.Media.

Жінка на ім’я Холлі Джайлз з Великобританії протягом тривалого часу мріяла стати мамою і не підозрювала про те, наскільки це серйозно.

У свої 33 роки Холлі дуже уважно ставилася до того, як протікає її вагітність, і регулярно консультувалася з лікарем, тому коли прийшов час першого УЗД, майбутня мама, не відкладаючи, побігла до лікарні.

Тоді, перебуваючи на 20-му тижні свого материнства, жінка не підозрювала, що отримає перше повідомлення від свого малюка.

«Я прийшла на процедуру і, коли акушерка робила сканування, я бачила, як її обличчя змінювалося, — розповіла Холлі. — Спочатку я злякалася, і подумала, що з дитиною щось не так».

Втім, як з’ясувалося, переживала Джайлз даремно, адже малюк і сам надіслав матері сигнал про те, що його розвиток йде добре.

«Коли УЗД закінчилося і медсестра показала мені знімок, я не повірила своїм очам, тому що на фотографії малюк показував мені великий палець».

Як розповіла акушерка, вона раніше ніколи не бачила, щоб діти у животі демонстрували схожі жести.

«Вона сказала, що це рідкісне явище, тому що немовлята багато рухаються у череві, але зазвичай ніхто не показував, що у нього усе гаразд. Це було дуже смішно і дивно одночасно. Думаю, малюк просто хотів мені сказати, що у нього усе гаразд», — зізналася Джайлз.

Джерело:www.globalpress.co.ua

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!