Мати залишила малюка з нянею. Повернувшись додому, вона була вж@ху коли побачила його ніжки!

Мати залишила малюка з нянею. Повернувшись додому, вона була вж@ху коли побачила його ніжки!

Чи варто довіряти дитини стороннім людям? Залишили б ви свого малюка з нянею?

Поліцейські з Меріленда заарештували няню, яка поклала ноги дитини в гарячу каструлю. Згідно WSVN 36-річна Ісмелда Рамос Мендоза була заарештована після того, як її звинуватили в жорсткому поводженні з дітьми. 

Влада каже, що вона зробила немислиме, вона вирішила покарати дитину, яка постійно плакав. Слідчі кажуть, що дитина, не перестаючи, плакала, коли жінка щось готувала, тоді вона вирішила по-своєму покарати дитину. Вона схопила дитину і поклала його ноги в гарячу каструлю.

1

Жінка, яка вже не могла себе контролювати, накинулася на дитину, пізніше, за словами Associated Press, коли мати запитала причину утворення подібних пухирів, жінка сказала, що нічого не знає. У той момент, коли Мендоза стояла прямо перед матір’ю, та подзвонила 911 і негайно повідомила про свої підозри. Слідчі кажуть, що дівчинку тут же відвезли в лікарню, де сказали, що у неї опіки другого ступеня. З тих пір ця історія, яка вперше з’явилася на сторінці WSVN Facebook, розлетілася по інтернету, більш 200,000 людей залишили різні коментарі під цим постом.

«Я не можу таке читати … так огидно, що на землі існують подібні люди. Як можна робити таке з безневинними дітьми, з тими, хто ніяк не може постояти за себе, я так рада, що за моїм сином доглядали тільки близькі мені люди », – прокоментувала молода мама.

2

Для багатьох мам і тат ця історія стала черговим підтвердженням того, що потрібно відмовлятися від найму нянь. Стільки зареєстровано випадків знущань над дітьми.
«Навіть якщо б у мене було багато грошей, я б не довірила свою дитину чужій людині. Дякую Богу за моїх дітей », – написала інша мати.
«Ось чому я не вірю в те, що чужі люди можуть подбати про дітей. У нас цим займається бабуся », – написав черговий користувач.
Бережіть дітей!

 

 

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!