Мати кинула сина в пологовому будинку,а дізнавшись що він став багатим, прийшла вимагати гроші. Він виявився не промах!

Мати кинула сина в пологовому будинку,а дізнавшись що він став багатим, прийшла вимагати гроші. Він виявився не промах!

Доброго дня, шановний читачу!

Сьогодні я вам хочу розповісти про одну дуже цікаву людину, чия доля була дуже нелегкою з самого народження.

Одна дівчина після закінчення школи пішла навчатися в інститут і там познайомилася з коханням свого життя (таким він здавався їй в той час). Вона відразу почала уявляти, як народить йому дітей, як вони будуть жити і т.д., але от лихо, як часто буває: все пішло не за її планом.

Дівчина завагітніла на другому курсі і з радісною новиною побігла до батька дитини, але він сказав, що це не його дитина і взагалі він не хоче її знати. Дівчина вся в сльозах побігла додому і ридала дуже довгий час. Потім прийняла рішення залишити дитину, раптом її суджений передумає.

Вона перестала ходити на навчання, гуляла і веселилася і знайшла собі нового хлопця, а коли дитина народилася, вона написала відмову від нього в пологовому будинку і продовжила жити далі.

Ну а дитину усиновила інша сім’я і назвала його Максимом.

Максим з самого дитинства виховувався правильно і виріс дуже порядною людиною. Саме про таких людей кажуть «І мухи не образить».

Так ось, Максим виріс хорошою людиною, дуже добре вчився і коли підріс, відкрив свій бізнес. Через пару років він став дуже непогано заробляти, завів сім’ю і дітей. Але тут сталося ось що.

До нього додому прийшла його біологічна мати і сказала, що він їй повинен платити гроші і купити квартиру, так як вона його мати. Якщо він цього не зробить, вона подасть в суд і через суд доб’ється від нього цього.

Він її вигнав з дому і домігся через суд того, щоб вона не мала права наближатися до нього і його сім’ї на 3 км.

Як думаєте, він правильно зробив?

джерело

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!