Люди просять допомоги! Президент має це побачити! У селі нещадно вирубують ліс. Поліція не допомагає!

Люди просять допомоги! Президент має це побачити! У селі нещадно вирубують ліс. Поліція не допомагає!

Допис жительки села Чубинці у фейсбук:

Бориться громада с.Чубинці за ліс в 40га.Але це не ліс ,а захисна смуга ,яка ьула посажена нашими дідами і батьками, бо в1935роках розробили кар,є.Зараз кар,єр залитий водою, тут зроблені альтанки (такі накриття, і чтоли і лавки) для відпочинку.

До нас приїзжали на літо в ліс діти на відпочинок з палатками подихати чистим повітрям сосни та дуба.Зараз під санітарною вирубкою, вже нема ліса .Громада бориться з 28.02.2021р.Три рази визивали поліцію, просили порушити кремінальну справу.Були у слічих, сьогодні були у прокуратурі, але нас не приняли, і даже через двері не взяли звернення.

Сказали з понеділка.Я кажу прокурору(по телефону який написаний на дверях прокуратурі) що пока справа дойде до суду так ліс вирубають.Відповідь —виновних покарають, я понімаю, але кодні три роки вирубують під санітарною вирубкою і карають лісничого ,його просто увольняють .

В Україні відкрився Перший Український телеграм-канал. 3еленський і Порошенко вже на нього підписались. Все найважливіще, що робиться в країні тепер тільки ТУТ. Приєднуйся і ти!

Дерева назад не приклеїш.Поможіть приідьте в наше село ,ми звонили в екологію, смішно але нам екологи посилають на електронну пошту закони.А самі не їдуть.Прошу призупинити вирубку до суду.

Людмила Ятел

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!