Люди почули з-під землі сильний плач і працівники негайно розкрили бетонну підлогу. А там було справжне диво…

Люди почули з-під землі сильний плач і працівники негайно розкрили бетонну підлогу. А там було справжне диво…

В один із днів відвідувачі Культурного центру Арарасе, що в Бразилії, стали скаржитися на дивний шум, джерело якого був незрозумілий. Звуки були схожі на приглушені крики, і спочатку все подумали, що вони доносяться звідкись з віддаленого куточка будівлі.

Крики нагадували котяче нявкання, хоча впевненості в цьому ні у кого не було. Працівники закладу перевірили всі, заглянули в кожен куточок, але нікого не знайшли. Тоді хтось припустив, що звуки долинають з-під землі, і, на жаль, мав рацію …

Кілька людей з групи висловили свою думку, сказавши, що якщо звуки дійсно виходять з-під бетонної підлоги, то краще залишити це істота померти, ким би воно не було! На щастя, знайшлися і ті люди, які вважають таку думку божевільної і приготувалися вживати рішучих заходів для порятунку.

Вони звернулися в комунальну компанію, яка негайно вислала декількох працівників для оцінки ситуації.

Робочі знайшли приблизне місце, де могло бути замуровано тварина і почали акуратно ламати підлогу. Так вони виявили трубу, яку потім розрізали. А крики тим часом ставали все голосніше і голосніше, поки нарешті не стали зовсім пронизливими.

Тоді, Поганявши рукою в розрізі труби, чоловік дістав звідти крихітного кошеня! Він грудочкою стиснувся в долоні рятувальника, і люди, які спостерігали цю картину, почали аплодувати, радіючи успішному порятунку.

Однак це був ще далеко не кінець …

Навіть після того, як вони дістали цього малюка і відвезли на медичний огляд, дивні звуки, дошкуляють натовп, не вщухли. Рятувальники зрозуміли, що всередині труби був ще один кошеня!

Тому робочі продовжили стукати по трубі, вишукуючи правильне місце і розрізаючи трубу, щоб спробувати врятувати ще одне життя.

Після акуратної роботи по розрізу труби вони врятували ще одного кошеняти. Проте, виявилося, що їх було ще більше! Рятувальники ще кілька разів повторили роботу, описану вище, і в підсумку за час своєї місії врятували 4 кошенят, кожен з яких застряг в різних місцях труби!

Пізніше люди з’ясували, що малюки народилися фактично на вершині будівлі, але якимось чином 4 кошеня впали в трубу ринви і спускалися, поки в якийсь момент не застрягли.

Малятам щастить, що люди з добрими душами почули їх, інакше пройшло б ще зовсім небагато часу, і вони загинули б!

Новина про врятованих кошенят швидко поширилася по місту, і люди стали збиратися, щоб допомогти крихтах. “Ми оголосили про порятунок в соціальних мережах, і люди в цьому районі стали приносити молоко, пляшечки, ліки та інші продукти для тварин”, – розповідає Рікардо Урбах, один з рятувальників.

Зараз кошенят реабілітують після отриманого стресу, а після цього їм відразу будуть шукати рідний дім. Погляньте на їх чудесний порятунок:

Завдяки жалісливим відвідувачам і небайдужості комунальної компанії, цілих 9 життів було врятовано!

джерело

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!