Літня жінка 64 роки не стригла і не мила своє волосся і справа не у неохайності, а у головному болю…

Літня жінка 64 роки не стригла і не мила своє волосся і справа не у неохайності, а у головному болю…

Більшу частину життя жінка не стриже та не миє волосся через появу головного болю після цих процедур.

Пенсіонерка з В’єтнаму стала місцевою знаменитістю через своє волосся, яке вона не стригла і не мила понад 64 років. Жінка не лінується, просто у неї був серйозний привід відмовитися від шампуню, і за таких обставин думати про моду було б недоречно, інформує Ukr.Media.

Жінка на ім’я Нгуєн Тхі Дінь з в’єтнамської провінції Бен Тре припинила стригтися, коли їй було 19 років. Протягом 64 років пенсіонерка не лише не наближалася до перукарні, але і ніколи не користувалася шампунем, через що її шестиметрове волосся стало схожим на пітона.

Можна було б подумати, що бабуся просто лінується приймати душ, але її незвичайна особливість має інше пояснення — причому таке нетривіальне. Нгуєн стверджує, що у молоді роки дуже страждала через сильний головний біль, але походи до лікаря не приносили жодних результатів.

Ще за часів своєї юності, вона помітила зв’язок між обрізанням волосся і нападами мігрені, а після експерименту з утриманням від стрижок ще більше впевнилася у теорії про те, що головний біль приходить після відвідування перукарень.

«Відтоді я припинила стригти волосся, і, коли воно знову стало зростати, мені стало легше. Дивно — коли я мила волосся, у мене знову починався головний біль. Тому я повністю припинила мити волосся і не дозволяла йому контактувати з водою», — розповіла жінка.

У міру того, як волосся ставало довшим, Нгуєн довелося приймати рішення, що з ним робити, тому вона заплела один товстий дред, який візуально нагадує змію. У такій зачісці пенсіонерка теж бачить плюс.

«Мені вже багато років, і волосся на моїй голові сиве. Але оскільки я давно його не мила, більша частина мого «пітона» коричнева. Це нагадує мені про мою молодість», — розповідає бабуся.

У 1990 році Нгуєн Тхі Дінь попросила дозволу переїхати до буддійського храму Хюе Фуок, де вона живе досі. Вона стала вегетаріанкою і поступово відмовилася від усього, крім одного приймання їжі протягом дня, почала читати буддійські мантри і прийняла дуже скромний спосіб життя. Все це, як повідомляється, допомогло їй зберегти своє здоров’я, як фізичне, так і психічне, навіть у віці 83 років.

Волосся жінки, як і раніше, зростає зі швидкістю близько десяти сантиметрів на рік, і хоча воно може ніколи не побити рекорд Гіннеса за найдовшим волоссям у світі, воно все одно дуже вражає.

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!