Лікарі в ш0ці — через 10 днів після аб0рtу вони знову чують серцебиття в утробі 31-річної матері!

Лікарі в ш0ці — через 10 днів після аб0рtу вони знову чують серцебиття в утробі 31-річної матері!

Спочатку молода жінка не звертала на це увагу, але, побачивши в туалеті кров на брюках, вона негайно поспішила в госпіталь разом зі своїм чоловіком. Там їх гірші страхи підтвердилися: Мішель втратила дитину. Пара не знала, як оправитися від горя. Слава Богу, їх діти були поруч.

Доктора веліли Мішель випити дві таблетки, щоб «очистити» матку і запобігти інфекції. Мати двох дітей слухняно виконувала всі, що вони рекомендували. Провівши одну ніч в госпіталі, Мішель в повному розпачі повернулася додому. Там вона зустрілася зі своїми друзями, коханими родичами, які запропонували їй випити вина, щоб заспокоїти нерви.

На наступний день їй необхідно було ще раз зробити тест, щоб перевірити, чи не залишилося в її організмі будь-яких ознак вагітності. Результат був позитивним, і через десять днів Мішель належало вuшкрібання матku. Але замість цього сталося неймовірне!

Перед проведенням неприємної процедури лікарі вирішили ще раз зробити УЗД, під час якого виявили серцебиття ще одного немовляти! Мішель була як і раніше вагітна. Так вийшло, що спочатку жінка виношувала близнюків, одного з яких втратила на самому початку терміну.

Досвідчені лікарі госпіталю Ротунди в Дубліні не могли пояснити, як другий малятку вдалося вижити, не дивлячись ні на що!

«Доктор вийшов, а потім повернувся зі своїм колегою. Той знову провів УЗД і сказав: «Ви не повірите, але ми чуємо серцебиття!» — розповідає Мішель. — Це була найщасливіша хвилина в моєму житті!» Малятко Меган з`явилася на світ красивою і здоровою, чим не на жарт здивувала лікарів і своїх батьків.

Невідомо, чи траплялося подібне раніше. Але головне, що зараз малятко росте на радість своїм батькам, сестрі Ма і брату Ною. Однак дивно, як лікарі переглянули Меган на попередніх УЗД.

Незважаючи на таблетки, які повинні були 0чистити матkу і перерваtu вагітність, маленьку дівчинку якимось диво вдалося вижити в утробі і народитися абсолютно здоровою. Сім`я Хуї тепер сприймає свою молодшу дочку як божий знак, як диво.

Ось вже дійсно незвичайне початок життєвого шляху! Поділіться цією чудовою історією зі своїми друзями!

Джерело:ohlyad-dnya.pro

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!