Лікарі очам не повірили, аналогів у світі немає .. Бог таки з нами. З пораненим українським бійцем трапилось справжнє чудо

Лікарі очам не повірили, аналогів у світі немає .. Бог таки з нами. З пораненим українським бійцем трапилось справжнє чудо

Мандрівник і автор програми» Світ навиворіт ” Дмитро Комаров вперше за довгий час вийшов на зв’язок – опублікував свіже фото і пояснив куди зник з соцмереж.

У перші дні війни в Україні популярний український мандрівник автор тревел-шоу” Світ навиворіт ” Дмитро Комаров регулярно виходив на зв’язок в соціальних мережах зі звітом про виконану роботу. Так, 1 травня блогер побував у Харкові. Він показав своїй багатомільйонній аудиторії масштаби руйнувань, а потім потрапив під обстріл і ледь не позбувся життя. Це була остання публікація Комарова.

Три тижні він не виходив на зв’язок, а сьогодні Дмитро з’явився – опублікував свіже фото в піджаку і сонцезахисних окулярах і написав змістовний пост, де пояснив, чому так довго був відсутній в мережі.

“Тебе не було давно в соцмережах”, – це питання, скажу м’яко, мене задовбав. Помер, вбили, і так далі. Увага: тому що “довго” не було в соцмережах. А що таке довго? А як часто я повинен писати? І чи повинен взагалі? Хто це визначає? Я не збирався писати цей пост, але по дорозі на зустріч знову запитали, чи живий, тому що «немає в соцмережах». Якщо хтось переживає – я зобов’язаний повідомити: ось сьогоднішня фотка. Працювати. Сьогодні в піджаку. Вчора в камуфляжі. А завтра буде завтра”, – написав на початку свого довгого посту Комаров.

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!