Лікарі не розуміли, що з малюками… Але коли вони отримали результати аналізів, то були прuголомшені!

Лікарі не розуміли, що з малюками… Але коли вони отримали результати аналізів, то були прuголомшені!

23-річна Бекі-Джо Аллен та її наречений Ліам Тірні разом з дочкою Індіаною живуть в Ліверпулі, Великобританія. Пара давно планувала ще дітей, і коли Беккі дізналася, що вагітна, всі були просто щасливі.

Але попереду їх чекав величезний сюрприз. Беккі з самого початку зрозуміла, що ця вагітність протікає значно важче, ніж попередня — її постійно нудило вранці, боліла голова, передає svitiv.com.ua

Майбутні батьки почали турбуватися. Вперше відправившись на УЗД, вони вже прокручували в голові всі найгірші варіанти.

Але лікар повідомила їм новину, яка на мить просто вибила їх з колії. Беккі очікувала трійню: «Це була шокуюча новина в моєму житті. За всю історію наших сімей в них ніколи не було трійнят — цього ми ніяк не очікували».

На щастя, вагітність протікала без ускладнень, і всі троє хлопчиків здавалися абсолютно здоровими. На 31-му тижні у Беккі несподівано почалися перейми.

Майбутня мама не знала, яким богам молитися, коли швидка везла її до лікарні — діти були ще зовсім крихітними.

У пологовому відділенні панував переполох — лікарі боролися за життя недоношених трійнят. Після термінового кесаревого розтину Роман, Рокко і Рохан з’явилися на світ. Всі троє були живі, але важили лише близько 1.3 кілограма.

Перші шість тижнів малюки знаходилися у відділенні інтенсивної терапії, поки не зміцніли достатньо, щоб відправитися додому. З перших днів всі стали помічати, що трійнята виглядають абсолютно однаковими.

Це було дивно, оскільки лікарі говорили батькам, що трійнята народжуються разнояйцевими і сильно відрізняються один від одного. Однак у цьому випадку навіть батькам, які зазвичай без праці розрізняють близнюків, не завжди вдавалося це зробити. Лікарі запропонували зробити аналіз ДНК .

Результат здивував усіх: виявилося, що троє хлопчиків були однояйцевими близнюками. Трійнята з однієї клітини — це рідкісне явище. Однак поки лікарі розбиралися з причиною схожості немовлят і з захопленням пояснювали, наскільки унікальною виявилося вагітність Беккі, батьки вже навчилися розрізняти своїх підопічних. «Коли вони сплять, то виглядають абсолютно однаковими.

Але у них абсолютно різні характери. У них у всіх є родимки між бровами, але у Романа вона трохи темніше, а у Рохана є ще одна на нозі», — говорить щаслива мама.

Ліам і Беккі, звичайно, мріяли про велику родину, але вони не очікували, що їх сім’я одразу зросте в два рази. Тепер вони довго не знатимуть спокою.

джерело Ukr.Media.

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!