Лікарі мовчки дали йому на руки новонародженого малюка… А хвилину тому зупинилося серце його дружини…

Лікарі мовчки дали йому на руки новонародженого малюка… А хвилину тому зупинилося серце його дружини…

Палата була заповнена звуками приладів, криками лікарів і медсестер, але овдовілий чоловік більше нічого не чув. Він все ще перебував у стані шоку.

Порожній погляд Майк не зводив від тіла своєї дружини, спостерігаючи за тим, як лікарі розрізають їй живіт заради порятунку життя малюка. Дитину витягли з утроби матері, з нетерпінням чекаючи його першого крику. Але було занадто пізно – крику навколишні так і не почули.

Доктор поклав маленького хлопчика батькові на руки, коли раптом сталося непередбачене. Малюк почав повільно дихати і незабаром закричав, голосно проголошуючи торжество свого народження! Він був живий!

Те, що сталося можна назвати тільки дивом. Перед тим, як накрити тіло Трейсі, лікарі раптом почули стукіт її серця! Слабкий, переривчастий, але стабільний. Незабаром жінка знову відкрила очі.

Ніхто так і не зміг пояснити, як це сталося, але щасливому Майку ніякі гіпотези були вже не потрібні! В сльозах радості він показав Трейсі їх новонародженого сина, який міцно спав, не усвідомлюючи, чого йому варто було повернутися до життя.

Сьогодні хлопчикові вже три роки, ніщо не заважає йому радіти життю і насолоджуватися любов’ю братів і своїх батьків.

Навіть зараз ні лікарі, ні вчені не можуть пояснити, що ж сталося тоді з Трейсі. Однак вся її сім’я досі не може висловити подяку, за подароване перед Різдвом диво.

Якщо ти теж віриш в подібні торжества життя і любові над смертю, поділися цією історією зі своїми друзями!

 

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!