Лікарі говорили «просто дайте йому nомертu», але потім вона почула як він прошепотів слова…

Лікарі говорили «просто дайте йому nомертu», але потім вона почула як він прошепотів слова…

Коли трагедія нападає на сім’ю, це несамовито. Якщо ця сім’я – молода пара з усіма їхніми життями попереду них, то роздратування здається ще більш нестерпним. Адже в цих ситуаціях набагато більше, ніж самі нещасні події.

Коли чоловік Даніель Девіс, Метт, був залучений до каліцтва, їй сказали, щоб він помер; його травми були надто суворі. Але Даніель знала, що найкращий постріл, який він мав, залишився в живих, і вона зробила дивовижне рішення, яке змінить їхнє життя назавжди …

Даніель і Метт Девіс одружилися в січні 2011 року. Пара зустрілася і закохалася минулого року, і хоча вони були досить молоді, вони знали, що вони хочуть провести решту свого життя разом.

дружина-реабілітація-чоловік-1
Даніель було всього 23 роки, а Метту було 22 роки, коли пара вийшла заміж у Форсайт, Джорджія, лише через кілька місяців після того, як вони почали зустрічатися. Зрозуміло, що вони більше не могли чекати, щоб зміцнити свою любов.

дружина-реабілітація-чоловік-2
Це було незаперечно – Даніель і Метт були повністю і повністю одержимі один з одним. Тоді душевна трагедія вразила молоду і щасливу пару, і їхнє життя ніколи не було б однаковим.

У липні 2011 року Метт був залучений у страшну аварію на мотоциклі на шляху до роботи. Він вдарив транспортний засіб, який був незаконно припаркований у зливаючому провулку. Автомобільна аварія такого роду була б достатньо грубою, але на мотоциклі це було набагато гірше.

дружина-реабілітація-чоловік-4
Метт страждав від травматичної черепно-мозкової травми і декількох розбитих кісток. Його травми були небезпечні для життя, і, на жаль, це був лише початок. Сталося щось гірше, що він не міг передбачити.

Після дев’яти днів перебування в лікарні, лікарі Метта відчули, що він боровся досить довго. Вони рекомендували його зняти з життєзабезпечення і оцінили, що його шанси на виживання становлять невеликі 10%.

Даніель повинна була прийняти вирішальне рішення. Їй попередили, що більшість людей у ​​стані Метта не зможуть самостійно функціонувати, якщо виживуть. Багато людей бачили б це як ситуацію з втратами.

Незважаючи на поради лікарів, Даніель вирішила, що ніколи не зможе відмовитися від свого чоловіка. Вона присвятила себе своєму одужанню і залишилася біля нього, день і ніч.

дружина-реабілітація-чоловік-8
Метту було дозволено повернутися додому, поки він залишався на життєзабезпеченні. Прогноз був похмурий, хоча він не ходив і не робив багато чого-небудь самостійно. Його стан не показав поліпшення протягом декількох місяців …

На сторінці GoFundMe, яку Даніель створила, щоб допомогти Матту, вона описала його рутину як «виснажливу», і пояснила, що їй і її матір не було іншого вибору, крім того, щоб кожен день цілодобово дотримуватися його.

Він також потребував близько 20 ліків щодня, і потребував допомоги для виконання важливої ​​фізичної терапії. Але Даніель продовжувала згадувати часи, які вони поділяли, як і раніше, і вона відмовилася здаватися.

Дивно, що після місяця вдома щось змінилося в Метті – і він почав відкривати очі. Це інакше непримітне вчинок виявиться не чим чудовим.

дружина-реабілітація-чоловік-12
Метт почав стежити за своєю улюбленою дружиною по кімнаті своїми очима. Після декількох місяців скорботи і кропіткої турботи, Даніель була більш ніж готова знову спілкуватися зі своїм чоловіком.

Одного дня незабаром після цього сталося чудесне явище: Метт розмовляв з Даніель під час терапії, коли вона намагалася змусити його перемістити руку. Даніель сказала, що відчула суміш шоку і радості.

Даніель сказала, що голос Метта був спочатку більш шепотом, ніж будь-що інше. Вона подала йому його капелюх, направила його покласти його на голову, і роздратований, Метт прошепотів: “Я намагаюся!” Даніель була в захваті.

дружина-реабілітація-чоловік-15
Це було тільки початком відновлення Метта. Він все ще мав довгий шлях, незважаючи на величезні перешкоди, які він вже переборов.Останні три роки були незрозумілими для Метта – він не пам’ятав про своє відновлення до цього моменту.

Метт знову почав говорити, і його основна фізична терапія перетворилася на жорсткіші вправи, щоб допомогти йому відновити моторні навички та силу. Якщо він збирається мати будь-яку надію на поліпшення, він повинен працювати!

Тільки через три місяці після повернення свідомості, Метт знову йшов!Він все ще потребував допомоги ходунка, але міг провести розмову, розірвати жарти, співати і насолоджуватися компанією своїх близьких.Це було дійсно феноменальне відновлення в усіх мислимих способах.

Це була емоційна подорож, але Метт продовжував демонструвати поліпшення, все завдяки своїй люблячій дружині Даніель. Тим не менш, пара боровся з медичними рахунками Метта, оскільки його страхування не охоплювало їх повністю.

Три з половиною роки після нещасного випадку Метта, Даніель все ще знаходилася поруч, боровся за нього кожен день свого життя.Сподіваюся, з достатньою підтримкою від своїх близьких, він повернеться в бойову форму в найкоротші терміни!

Історія Матта і Даніелі настільки надихає. Очевидно, інші також були вражені своїм досвідом, і їхній GoFundMe збір коштів був величезним успіхом!

Джерело:mereza.org

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!