Лікарі готувалuся очистuтu м@тку жінкu і вирішuлu в останній раз зробuтu УЗД. Через секунду всі побілілu…

Лікарі готувалuся очистuтu м@тку жінкu і вирішuлu в останній раз зробuтu УЗД. Через секунду всі побілілu…

Мішель і Рос Хуї з Ірландії ледве могли повірити в своє щастя — батьки двох дітей очікували третього малюка. Але після шести тижнів і двох днів вагітності Мішель раптом відчула гострий біль по шляху на роботу.

На початку молода жінка не звертала на це увагу, але, побачивши в туалеті кров на штанах, вона негайно поспішила в госпіталь разом зі своїм чоловіком. Там їх гірші страхи підтвердилися: Мішель втратила дитину. Пара не знала, як пережити це горе. Слава Богу, їх діти були поруч.

Лікарі радили Мішель випити дві таблетки, щоб «очистити» матку і запобігти інфекції. Мати двох дітей слухняно виконувала все, що вони рекомендували. Провівши одну ніч в госпіталі, Мішель в повному розпачі повернулася додому. Там вона зустрілася зі своїми друзями, коханими родичами, які запропонували їй випити вина, щоб заспокоїти нерви.
На наступний день їй необхідно було ще раз зробити тест, щоб перевірити, чи не залишилося в її організмі будь-яких ознак вагітності. Результат був позитивним, і через десять днів Мішель очікувало вишкрібання матки. Але замість цього сталося неймовірне!

В Україні відкрився Перший Український телеграм-канал. Навіть Президент вже на нього підписався. Все найважливіще, що робиться в країн тепері тільки ТУТ. Приєднуйся і ти!

Перед проведенням неприємної процедури лікарі вирішили ще раз зробити УЗД, під час якого виявили серцебиття ще одного немовляти! Мішель була як і раніше вагітна. Так вийшло, що спочатку жінка виношувала близнюків, одного з яких втратила на самому початку терміну. Досвідчені лікарі госпіталю Ротунди в Дубліні не могли пояснити, як другому малятку вдалося вижити, не дивлячись ні на що!

«Доктор вийшов, а потім повернувся зі своїм колегою. Той знову провів УЗД і сказав: «Ви не повірите, але ми чуємо серцебиття!» — розповідає Мішель. — Це була найщасливіша хвилина в моєму житті!». Малятко Меган з’явилася на світ красивою і здоровою, чим не на жарт здивувала лікарів і своїх батьків.

Невідомо, чи траплялося подібне раніше. Але головне, що зараз малятко росте на радість своїм батькам, сестрі Ма і брату Ною. Однак дивно, як лікарі недогледіли Меган на попередніх УЗД.

Незважаючи на таблетки, які повинні були очистити матку і перервати вагітність, маленькій дівчинці якимось диво вдалося вижити в утробі і народитися абсолютно здоровою. Сім’я Хуї тепер сприймає свою молодшу дочку як божий знак, як диво.

От вже дійсно незвичний початок життєвого шляху! Поділіться цією чудовою історією зі своїми друзями!

В Україні відкрився Перший Український телеграм-канал. Навіть Президент вже на нього підписався. Все найважливіще, що робиться в країн тепері тільки ТУТ. Приєднуйся і ти!
Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!