Лавров влаштував істерику, бо у Франції опублікували таємну розмову путіна та Макрона…

Лавров влаштував істерику, бо у Франції опублікували таємну розмову путіна та Макрона…

Голова російського МЗС Сергій Лавров влаштував істерику через те, що Франція опублікувала таємну розмову Путіна та Макрона.

Йдеться про розмову між президентом Франції та російським диктатором, яка відбулась 20 лютого 2022 року напередодні повномасштабного вторгнення Росії на територію України.

Про це пишуть російські засоби масової пропаганди.

Лавров, коментуючи розмову Путіна та Макрона, заявив, що її публікація це нібито “порушення дипломатичної етики”. Також він заявив, що Росії не соромно за те, як говорить Путін з іншими лідерами.

“Ми в принципі ведемо переговори таким чином, щоб нам ніколи не було соромно. Ми завжди говоримо те, що думаємо, і готові за ці свої слова відповідати та пояснювати нашу позицію”, – сказав Лавров.

Як написав у Facebook представник МЗС України Олег Ніколенко, представники російської дипломатії мають дисоціативний розлад, адже вони говорять одне, а роблять інше.

“Він забув, як його відомство в листопаді 2021 року оприлюднило конфіденційну переписку міністрів закордонних справ Німеччини та Франції в контексті діяльності “нормандського формату”. Як ви розумієте, дозволу на це вони не давали”, – підкреслив Ніколенко.

Джерело

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!