Крічалі “да кто ти такая” і атнасілісь как к врагу, – Туристка з Росії поскаржилася на русoфoбію в Кемері

Крічалі “да кто ти такая” і атнасілісь как к врагу, – Туристка з Росії поскаржилася на русoфoбію в Кемері

Туристка з Росії, яка приїхала на відпочинок до турецького Кемера, поскаржилася на русофобію в одному з найпопулярніших готелів курортного міста Fame Residence Goynuk.

За її словами, адміністрація ставилася до всієї родини, як до ворога і кричала “пішла геть!”

Відповідний відгук відпочивальниця залишила на платформі “Яндекс. Дзен”. Вона зазначила, що таке ставлення проявив один із адміністраторів, чим “зіпсував весь відпочинок”.

“Ламаною російською мовою він став кричати на мене, махав рукою, щоб я “пішла геть”. І постійно повторював: “Та хто ти така!”. У Туреччині була разів 100! Останні роки взагалі подорожували з чоловіком на машині самостійно по різних куточкам країни.

Завжди було чудове ставлення до нас. Цього разу теж готель вибирала дуже довго, читала відгуки, вивчала фото. У результаті огидне ставлення персоналу!” – написала росіянка.

Туристка з Росії поскаржилася на русофобію у Кемері.

Туристка заявила, що родина зіткнулася просто із хамським ставленням. Їх або ігнорували, або їм грубо відповідали.

“У готелі, до речі, майже половина поляків, але вони якраз милі та спокійні люди. Але турки! У кращому випадку – це просто повне ігнорування та байдужість, у гіршому – хамство! У другий день нашого перебування в цьому готелі співробітник ресепшн Хакан дозволив собі по відношенню до моєї родини і мені зокрема не просто хамство, а приниження та образу на підвищеному тоні. А все через те, що я втретє за день підійшла зарядити карти від номера”, – додала туристка.

Туристці з Росії в Кемері кричали "пішла геть!"

Росіянка розповіла, що співробітник готелю ламаною російською мовою кричав на неї, звертався на “ти” і махав рукою, щоб вона “пішла геть!”. Також він постійно повторював “Та хто ти така!” і загрожував виселенням.

“Я не на жарт злякалася, тому що читала пару негативних відгуків про цей готель, але не повірила, а дарма. Там одна жінка написала, що в готелі русофобія та їхніх родичів вигнали з цього готелю! Висновок: ставлення до росіян погане і то на жаль, я і моя сім’я відчули це на повну”, – заявила туристка з РФ.

Зазначимо, цей готель має досить високий рейтинг як на Букінгу – 9 з 10, так і на туристичних ресурсах РФ. Сайт Tripadvisor поставив йому 4,5 зірочки з п’яти.

Fame Residence Goynuk має найвищий рейтинг.

Джерело

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!