Кожна жінка може позбутися від ненависних “вусиків” всього за 5 хвилин: все дуже просто, ось що треба робити…

Кожна жінка може позбутися від ненависних “вусиків” всього за 5 хвилин: все дуже просто, ось що треба робити…

Ненависні волосся в непотрібних місцях можна перемогти!

Багато жінок постійно шукають ефективний метод позбавлення від небажаного волосся на тілі, передає  lifter  і  News-stiri . Більшість методів ефективні тільки в короткостроковій перспективі і, як правило, дуже дорогі.

Проте, є інші методи боротьби із зайвою волосистістю, для яких вам знадобляться всього 2 інгредієнта.

Повірте, це допоможе вам позбавитися від небажаного волосся в найкоротші терміни.

Підвищена волосатість – це не тільки питання краси і самооцінки. Надмірний ріст волосся може бути пов’язаний з гормональним дисбалансом, прийняттям деяких ліків, нерегулярним менструальним циклом і вагітністю.

Тому давайте приготуємо натуральні засоби від небажаних волосся!

Вам буде потрібно:

1 чашка дитячого масла (або крему)
1 ч.л. йоду

Приготування і використання:

Змішайте інгредієнти і втирайте суміш в область волосяного покриву протягом 2 хвилин. Залиште суміш там на 5 хвилин, а потім видаліть її вологою ганчірочкою.

Повторюйте цю процедуру кілька днів поспіль, і поступово волосся зникнуть назавжди. Люди в соціальних мережах говорять, що метод дійсно працює.

Крім того, є ще чотири способи видалення волосся, але вони не такі ефективні.

1. Лимон і цукор:

Змішайте 2 ст.л. лимонного соку, 2 ст.л. цукру і 10 ст.л. води. Нанесіть суміш у напрямку росту волосся. Дайте їй подіяти протягом 15-20 хвилин, а після промийте водою. Робіть це протягом 2 – 3 тижнів, щоб отримати найкращий результат.

2. Сочевиця і картопля:

Ці овочі найкраще підходять для видалення небажаного волосся. Подрібніть зварені сочевицю і картопля в блендері, додайте ч.л. лимонного соку і ст.л. меду. Нанесіть суміш, дайте їй попрацювати протягом півгодини, а потім змийте.

3. Банани і овес:

Змішайте 1 – 2 ст.л. вівсяних пластівців з одним подрібненим бананом. Масажуйте сумішшю область, де потрібно позбутися від волосся. Таким чином, ви розслабити шкіру і зробите її м’якше. Робіть цю процедуру двічі на тиждень.

4. Базилік і цибулю:

Ця суміш зволожує шкіру і одночасно видаляє волосся. Зробіть пюре, подрібнивши листя базиліка і цибулю. Нанесіть ділянки тіла і залиште на 15-20 хвилин. Потім змийте водою. Робіть це 3-4 рази на тиждень протягом місяця.

А ви вже позбулися небажаних волосків?

Джерело: puer.org.ua

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!