Кожен хто користується Wi-Fi роутером, знайомий з проблемою слабкого сигналу! Ось як швидко прискорити Інтернет, не заплативши ні копійки: першокласний трюк!

Кожен хто користується Wi-Fi роутером, знайомий з проблемою слабкого сигналу! Ось як швидко прискорити Інтернет, не заплативши ні копійки: першокласний трюк!

Той, хто користується Wi-Fi роутером, напевно знайомий з проблемою слабкого сигналу. Таке трапляється, якщо модифікація маршрутизатора застаріла або планування квартири заважає проходженню сигналу …

Якщо сигнал Wi-Fi в будинку залишає бажати кращого, скористайся способом посилення сигналу роутера від «Так Просто!». Як поліпшити роутер Якщо висловитися просто, то сигнал Wi-Fi – це радіохвиля, яку маршрутизатор отримує через широкосмугове з’єднання, а потім роздає іншим пристроям. Через бездротові адаптери мобільні пристрої цей сигнал уловлюють.

Щоб перетворити свій роутер в надпотужний апарат з роздачі Wi-Fi сигналу, знадобиться звичайна бляшанка (або дві, по числу антен роутера). Тобі знадобиться канцелярський ніж бляшанка (за кількістю антен роутера) двосторонній скотч Хід роботи У порожній і вимитого банки відріж дно. Ту ж маніпуляцію проведи і з верхньою частиною банки, але до кінця не дорізай, залиш відрізок довжиною приблизно 2 сантиметри.

2_результат-150

Зроби поздовжній розріз. Розрівняти матеріал. Через отвір в шийці одягни конструкцію на антену. Щоб вона трималася краще, скористайся відрізками двостороннього скотча
2

3

4
Подивися, як цей процес виглядає на ділі! А перевірити потужність сигналу зможеш, скачавши спеціальну безкоштовну програму.

джерело

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!