Коли у вас розколюється голова, то ви можете позбутися головного болю без таблеток за 5 хвилин…

Коли у вас розколюється голова, то ви можете позбутися головного болю без таблеток за 5 хвилин…

Коли у вас розколюється голова, а потрібної таблетки немає під рукою, ситуація здається безвихідною. Але це не так. Існує науковий спосіб позбавлення від головного болю, який називається акупресура.

Сьогодні розповімо вам про цю техніку, яка ефективно і швидко зніме головний біль.

Акупресура — це точковий масаж, ефективність якого підтверджена безліччю наукових досліджень. За своєю суттю це різновид акупунктури і рефлексотерапії, тільки для його застосування не потрібні особливі медичні знання.

Як масажувати акупресурні точки

Для початку прийміть зручне положення і розслабтеся. Масаж точок не займає багато часу, в середньому від 30 секунд до 1 хвилини.

Масажуйте точку легкими натисками або круговими рухами. Зазвичай головний біль проходить під час масажу або через 5-10 хвилин після закінчення.

Існує 6 основних точок для позбавлення від головного болю

Точка третього ока, або інь-тан, знаходиться між бровами, в тому місці, де перенісся переходить в лоб. Ця точка також відповідає за зняття втоми очей.

Симетричні точки, які розташовуються біля основи внутрішнього краю брів. Масаж цієї ділянки також позбавляє від нежиті і покращує гостроту зору. Масажувати протягом 1 хвилини натисканням або круговими рухами.

Ці точки розташовані по обидва боки ніздрів на одній лінії з очима. Щоб знайти їх, знайдіть поглиблення в нижній частині вилиці. Допомагає у відкритті пазух, зменшує головний і зубний біль, а також знімає напругу.

Точки розташовані в задній частині голови, посередині між вухом і початком хребта. Масаж цих точок допомагає зняти закладеність носа, біль в очах, у вухах, сильний головний біль і мігрень.

Точки той-вей знаходяться з двох сторін на волосистій частині голови, приблизно 2-3 см від початку волосяного покриву в ділянці скроні. На місці точки можна намацати невелику ямку. Вплив на цю ділянку знімає біль у скроневій зоні і втому очей.

Ці симетричні точки розташовані на тильній стороні кисті між великим і вказівним пальцями. Вплив на цю ділянку також знімає біль в спині, зубний біль і напругу в м’язах шиї.

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!