Коли ми вперше приїхали до свахи в село, побачили, що майбутні родичі живуть дуже бідно…

Коли ми вперше приїхали до свахи в село, побачили, що майбутні родичі живуть дуже бідно…

Нещодавно наш син заявив, що він хоче одружитися. Незважаючи на те, що він ще молодий, ми не стали перечити. У нас з чоловіком весілля також було в юному віці. Зрештою, наречена також повністю нас влаштовувала. З Мар’яною син познайомився в університеті, де вони разом навчалися.

Оскільки Віктор — це єдиний наш син, ми вирішили організувати пишне святкування. Для того, щоб обговорити усі деталі ми зустрілися за одним столом із батьками нареченої.

Свасі було відомо про наш приїзд. Їхня родина жила в селі, куди ми й поїхали. На той момент про сватів ми більше нічого не знали.

Дорогою чоловік купив квіти, я ж з дому везла торт. Хотілося зробити приємно нашим майбутнім родичам. На місці нас чекало охайне подвір’я та стара, але доглянута хата.

Олена, господиня дому, зустріла нас з усмішкою та розпростертими обіймами. Вона підкорила нас своєю щирістю та добротою. Жінка одразу запросила нас за стіл.

Ми гарно провели час. Усі страви були смачними. Проте за розмовами про все на світі ми так і не домовилися про святкування весілля. А все тому, що сваха поставила нас перед фактом, мовляв, грошей у них немає. З цього приводу сумувала не лише Олена, але й її донька. Наш син дуже хотів це весілля, бо знав, що для Мар’яни воно надзвичайно важливе.

Зрештою, ми домовилися про те, що застіллю бути. Усі витрати наша сім’я взяла на себе. Батьки нареченої можуть запросити коло найближчих людей, а гроші, які вони принесуть в подарунок молодим, підуть на оплату ресторану.

Олена не одразу погодилася на цей варіант, але нам вдалося вмовити її. Це була середа. До весілля залишалося декілька днів. У наші двері подзвонили. На порозі ми побачили сваху. Ми здивувалися, але запропонували жінці ввійти всередину. Вона довго вагалася, а потім витягла з сумки конверт з грошима.

Виявляється, що жінка взяла гроші в кредит, щоб оплатити свою частину весілля. Ми намагалися переконати її не влізати у борги і повернути кошти назад в банк, але вона була рішуче налаштована.

Весілля було неймовірним. Цей день нам надовго запам’ятається. Тоді Олена ще вище піднялася в наших очах. Адже 45-річна жінка виглядала вишукано та елегантно. Все ж макіяж, зачіска і красива сукня зробили своє діло. Це чудовий приклад того, як у людині поєднується врода та доброта. Ми щасливі, що у нас такі родичі!

А які у вас стосунки зі сватами?

Джерело:cikavopro.com

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!