Кінець війни! Дата відома. Зеленський розповів все: бачення президента – що буде далі?

Кінець війни! Дата відома. Зеленський розповів все: бачення президента – що буде далі?

Терміни закінчення війни залежать від міжнародного санкційного тиску на державу-агресора та постачання Україні необхідного озброєння. На цьому Президент Володимир Зеленський наголосив під час спілкування з представниками ЗМІ за результатами переговорів з Прем’єр-міністром Ірландії Міхолом Мартіном у Києві.

Глава держави зазначив, що в Україні триває «відкрита терористична акція з боку РФ, яку складно назвати навіть війною». Президент нагадав про звірства, які чинили російські військові проти цивільного населення на території нашої країни.

 

Відповідаючи на запитання про те, як довго триватиме війна, Володимир Зеленський зазначив, що це залежить від того, коли Росія зрозуміє, що вона скоїла, і почне залишати територію України.

 

«Це гуманний момент, і я не дуже вірю, що вони це самостійно можуть зрозуміти. Тому друге – як весь світ тисне на Росію та витісняє їх з нашої землі. Ми – на полі бою зі зброєю, а весь світ – санкційно, політично, допомогою та швидким постачанням нам зброї, посилюючи нас і роблячи це разом», – зазначив він.

 

Президент наголосив, що РФ має почати думати про мир. Для цього потрібно продовжувати потужний санкційний тиск.

 

«На жаль, знаходяться ще деякі союзники, які допомагають РФ чи її бізнесу», – зазначив Глава держави.

 

Крім того, як наголосив Володимир Зеленський, важливою є безпекова ситуація в Україні. Зокрема, наша держава потребує надійного захисту від російських ракетних ударів.

 

«Як би не розгорталася війна на полі бою, але пріоритет все ж таки – безпека неба. Ми всі розраховуємо та маємо підтвердження, поки що теоретично, але розраховуємо на прибуття в Україну потужних air defense system. Це важливо, бо дасть змогу повернутися додому жінкам і дітям», – переконаний Президент.

 

За його словами, перелік необхідного озброєння та систем ППО підготовлено й передано партнерам України.

 

Володимир Зеленський додав, що терміни закінчення війни також залежать від громадян України – їхньої підтримки Збройних Сил та вітчизняної економіки.

 

Однак експерти називають і конкретні дати.

 

Наступ армії рф в Україні триває, ЗСУ змушені поступатися позиціями на певних ділянках, але навіть незважаючи на це, прогноз на найближчі місяці дуже втішний та оптимістичний для України.

 

Взимку бойові дії можуть практично припинитися, а наступного року ЗСУ зможуть вийти на державний кордон станом на 1991 рік, тобто повністю відновити територіальну цілісність та суверенітет країни. Такий прогноз в ексклюзивному інтерв’ю OBOZREVATEL озвучив військовий експерт Владислав Селезньов.

 

Військовий експерт поділяє оптимізм глави ГУР міноборони Кирила Буданова, який заявив, що перші видимі результати контрнаступу ЗСУ варто очікувати в серпні, потім інтенсивність бойових дій спадатиме.

 

« Генерал Буданов – один із найінформованіших чиновників у системі Збройних сил України, тому, безумовно, якщо він робить такі заяви, вони ґрунтуються на тій інформації, якою він володіє, на тих аналітичних записках, які йому готують профільні фахівці. Тому він абсолютно чіткий в оцінці ситуації», – зазначив Селезньов.

 

Також він розповів, що саме в серпні очікуються постачання західних зразків озброєнь та техніки, а також боєприпасів до цих зразків. До України прямуватимуть щонайменше 150 тис. снарядів калібру 155 міліметрів через океан. Селезньов додав, що ЗСУ мають додатково отримати HIMARS, озброєння від наших німецьких, американських та британських друзів та колег

 

 

«Ми бачимо, наскільки змінився хід бойових дій після того, як ми отримали перші чотири одиниці HIMARS. Якщо ми матимемо 14, то, відповідно, можливості нашої армії значно зростуть», – підсумував військовий експерт.

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!