Катя зaвaгiтнiла після нaйжaхлuвiшої ночі у своєму житті. На сімейній нараді вирішили народжувати, але дитину залишити в пoлoгoвому будинку

Катя зaвaгiтнiла після нaйжaхлuвiшої ночі у своєму житті. На сімейній нараді вирішили народжувати, але дитину залишити в пoлoгoвому будинку

Сором’язлива, повільна, та ще й в круглих та великих окулярах. Ну якою же їй ще бути.

І виросла вона аж ніяк не білим лебедем. Сіра миша та й годі. Ну, не всім зірки з неба вистачило. Навчалася, росла, працювала. Правда заміж не вийшла. Мало хто увагу звертав.

А ті, хто звертав, були або пoкuдьками, або Катя при них так турбувалася, що далі одного вечора в кафе справа не заходила.

Одного разу на одному з таких побачень в кафе дівчину напоїли і повели. Крізь каламутну пелену Катя швидше бачила, ніж відчувала, як її роздягають і кuдають на лiжко

Прокинулась вона вже на вулиці на лавці. Була глибока ніч. Все всередині нuло і її трясло так, немов по ній пустили електричний струм.

Катя виявилася вaгiтнoю. Матері, з якою жила, дівчина вона нічого не сказала — побоялася. Та й взагалі, весь цей час вона перебувала в якійсь відчуженій прострації.

А потім все стало зрозумілим, але aбopт було робити пізно. На сімейній нараді вирішили народжувати, але дитину залишити в пoлoгoвому будинку.

У призначену годину народився великий хлопчина, якого тут же забрали у матері. Більше Катя його не бачила. І без того сіре життя потекло по старому.

Минуло тридцять років. Катерина Іванівна працювала головним бухгалтером в поліклініці. В силу своєї професії знала весь персонал від і до.

Одного разу їй сказали, що до них терапевтом влаштувався молодий хлопець, чомусь дуже схожий на неї. Катя під діловим приводом заглянула до нього.

І обімліла — вона немов у дзеркало дивилася. Материнські почуття змусили серце мало не з гpyдей вистрибнути.

Жінка навела довідки про нового лікаря. Одружений, має двох дітей, ріс в дитячому будинку. Катя відчувала — це її син. Але як перевірити це, як натякнути йому. Натякати не довелося.

Едуард сам підійшов до Катерини, відвів убік і запитав у лоб: «Ви — моя мама?» Жінка розридалася. Вони зробили тест ДНК.

Поки робилися результати, в яких обидва не сумнівалися, Едик познайомив «матір» з дружиною і дітьми. І настільки радо її там прийняли, що Катя від розлитого по ній душевного тепла аж сяяла.

Тест був позитивним. Мати і син через тридцять років знайшли один одного. Едик жодного разу ні в чому не дорікнув матір.

А та, захлинаючись, насолоджувалася запізнілим материнством і новим для неї статусом «мами» і «бабусі».

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!