Катастрофа для окупантів! Страшну правду злили – прямо на Донбасі, ЗСУ завдали контрольний удар!

Катастрофа для окупантів! Страшну правду злили – прямо на Донбасі, ЗСУ завдали контрольний удар!

Стратегічно Москва програє війну. Відступ ЗСУ від Сєвєродонецька – це для РФ “відчутна перемога”. Але битва за Лисичанськ дорого коштуватиме Росії.

Стратегічно Росія програє війну в Україні, але зараз в РФ можуть думати, що досягли певних перемог. При цьому потрібно бути готовими до того, що частина території України може бути окупованою тривалий час. Генерал Річард Барронс, відставний офіцер британської армії, колишній глава командування Об’єднаних сил розповів Sky News, що зараз війна в Україні йде на користь Росії.

“Я думаю, що в короткостроковій перспективі це так. Росія відчує, що сидить зараз трохи менше ніж на чверті України. Вона знає, що в України немає військового потенціалу, щоб їх відкинути, і відчує, що в світі є якась втома нести наслідки цієї війни”, – сказав генерал.

Але в той же час, за його словами, Москва усвідомлює, що “стратегічно” програє цю війну.

“Це держава-ізгой. Її економіка скоротиться можливо на 15% цього року. І якщо Україна зможе переозброїтися, то з часом змінить хід війни і почне витісняти росіян. Таким чином, для Росії, напевно, час вирішує все”, – сказав Бренсон.

 

За останній тиждень українські війська відступили від Сєвєродонецька – для Росії “відчутна перемога”.

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!