Історія про Марину, яку п’ять років виховували мавпи…

Історія про Марину, яку п’ять років виховували мавпи…

Важко повірити, що в 1959 році цю дівчинку знайшли в непрохідних джунглях Колумбії. Вона там прожила близько п’яти років серед мавп-капуцинів.

Сьогодні ми розповімо вам дивовижну історію маленької дівчинки, якій вижити допомогли тварини, на жаль вони виявилися кращими людей …

Марина Чапман (це не справжнє її ім’я, вона вибрала його сама) мало що пам’ятає з того часу, точно знає, що приблизно в чотири роки її викрало двоє чоловіків прямо з двору. Навіщо? Вона не знає. Так як і не знає чому їм довелося кинути її в джунглях.

Зовсім маленька дівчинка опинилася одна в незнайомому місці. Вона багато блукала, плакала і кликала маму, але ніхто так і не приходив. Кілька днів вона не їла і не пила і була на грані виснаження.

В той момент до неї на допомогу прийшли капуцини. Спочатку мавпи деякий час спостерігали за нею, а потім зважилися наблизитися. Одна мавпа помацала дівчинку і стала її нюхати і досліджувати, потім наблизилися і інші.

Марина спочатку злякалася і навіть кричала, щоб вони відстали від неї, а потім зрозуміла, що якби вони хотіли зробити їй погано, то давно б це вже зробили.

Пізніше тварини провели дівчинку до джерела з прісною водою. Потім поступово навчили її повзати по деревах, розбиратися в їжі, слухати і розуміти звуки джунглів … Так минуло приблизно п’ять років.

Дівчинку знайшли мисливці, але вони продали її в публічний будинок, де їй довелося прибирати приміщення за їжу. Потім Марині вдалося втекти. Дуже довго вона жила на вулицях Кукута, ховалася від поліції і сама добувала собі їжу.

Все таки удача не залишила дівчинку і нарешті посміхнулася їй. Марину помітили соцслужби, які підшукали їй сім’ю. Пізніше вона отримала освіту і вийшла заміж. Зараз у неї є своя сім’я.

Марина з чоловіком і доньками

До речі, вже в зрілому віці Марина написала книгу про своє життя «Дівчинка без імені», так як вона не знає скільки їй насправді років і як її звали. У мільйонів людей з усього світу вона знайшла відгук і стала справжньою літературною сенсацією.

Джерело:kenguru.plus

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!