Історія подружньої пари, яка зникла в 1998 році в морі…

Історія подружньої пари, яка зникла в 1998 році в морі…

Томас і Айлін Хейнс Лонерган – подружжя родом з Америки, Батон-Руж, штат Луїзіана. У 1998 році вони безслідно зникли біля коралових рифів на північному сході Австралії. Історія цієї пари настільки дивна і загадкова, що в 2003 році за нею навіть написали сюжет до фільму «Відкрите море».

Том і Айлін познайомилися будучи ще студентами і буквально через кілька років одружилися. Особливо зближувало молоду пару пристрасть обох до подорожей і до підводного занурення. Можна сказати, що саме захопленість дайвінгом і зіграла з коханими злий жарт.

Це сталося 25 січня 1998 року в Австралії, в місті Порт-Дуглас, звідки пара вирушила в тур на катері «Outer Edge». Судно пропонувало пасажирам занурення біля Великого Бар’єрного рифа. Подружжя не стали погоджуватися на супровід інструктора так як самі мали великий досвід в дайвінгу. Пара пірнала тричі самостійно. Після третього занурення всі члени команди повернулися на борт судна. Крім Томаса і Айлін. Найдивовижніше, що ніхто з команди не помітив їх відсутності. Пізніше, один з членів команди стверджував, що коли перераховували склад, ймовірно, якусь подружню пару випадково порахували двічі. При цьому інший з присутніх запевняє, що ніякої переклички не було. Так чи інакше, ця ситуація досі залишається загадкою.

У підсумку, катер пішов, залишивши Лонерганів у відкритому морі. Але вже на наступний ранок судно знову вирушило на те саме місце з новою групою. Один з туристів при зануренні виявив пояс від спорядження для дайвінгу. І навіть після цього команда продовжувала нічого не помічати, а з приводу сумнівної знахідки всі вирішили, що пояс просто втратив один з пірнальників.

Тільки через дві доби після тієї злощасної поїздки на катері була виявлена ​​сумка, в якій були посвідчення особи Томаса і Айлін. Після звернення в поліцію з’ясувалося, що їх номер в готелі пустує. Тільки тоді про зникнення подружжя стало відомо. В цей же момент стало ясно і те, що пару залишили біля рифу.

Почалися пошуки, але безуспішні. Тільки через кілька днів почали знаходитися частини спорядження зниклих. Жодна експертиза, яка вивчає знахідки, не могла встановити, що пара мала справу з аулами.

14 лютого пошуки припинилися, і лише через півроку рибалки виявили дощечку, на якій прочитали прохання про допомогу, написану Лонерганамі. Однак знайти їх це так і не допомогло. Існує багато версій того, що з ними могло статися. Все це – припущення. Відомо одне – Лонерган пропали і тіла їх не знайшли до сих пір.

Джерело:kenguru.plus

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!