Історія наймолодшої бабусі в світі, яка прuдбала онукамu в 23 роки…

Історія наймолодшої бабусі в світі, яка прuдбала онукамu в 23 роки…

“Яблуко від яблуні недалеко падає,” – прогнозує народна мудрість і з нею, навряд чи, посперечаються жителі румунського села, яку здавна заселяють цигани.

 

Циганські дівчатка дозрівають дуже рано і як тільки їх організм готовий до дітородіння, батьки віддають їх заміж.

Зовсім недавно Ріфка стала об’єктом світових новин, завдяки народженню онука. Її дочка Марія навіть перевершила власну маму і народила первістка в 11 років, зробивши Ріфку бабусею в 23 роки! Хлопчика назвали Іон, якого часто няньчить і сорокарічна прабабуся.

Ранню вагітність юної дочки Ріфка зустріла розчаруванням, вона не хотіла, щоб Марія повторила її долю, а мріяла дати дочці освіту. Однак, народження чудесного, здорового малюка змогло пом’якшити її переживання. Вона вже дуже прив’язалася до онука і не уявляє собі життя без нього. Марія ж, досить швидко прийшла до тями після пологів і повернулася до занять в школі.

В одному зі своїх інтерв’ю молода бабуся згадує історію свого кохання і заміжжя. У 11 років вона вирішила втекти з дому зі своїм 13-річним залицяльником. У 13 років вона народила плід цієї ранньої любові – дочку Марію. Батько Ріфки був не на жарт розлютився втечею підлітків і в гніві напав на юного залицяльника дочки. Він зажадав виплатити компенсацію за зганьблену честь дочки.

Батько силою забрав утікачку додому, але через деякий час вона знову втекла, щоб бути з коханою людиною. Гнів батька змогли втихомирити сумою в 500000 леїв, така була ціна компенсації і приданого.

У циганської громади існує сувора вимога – тільки незайманка може вийти заміж. Якщо ж молодий чоловік переконується в зворотному, то він має право відіслати свою обраницю назад в рідну домівку. Для чоловіків теж існують суворі зобов’язання. Якщо закоханий юнак не зміг стримати свій запал і схилив дівчину до інтимної близькості до весілля, то він зобов’язаний на ній одружитися.

Попередницею Ріфки була англійка з Йоркшира, що стала бабусею в 26 років, коли її 12-річна дочка поклала їй на руки першу внучку.

Хочеться, все таки, сподівається, що цей рекорд збережеться назавжди і нікому не вдасться подолати його. Нехай дівчатка підлітки ходять у школи, отримують освіту, досягають необхідної зрілості для найважливішого свого призначення і тільки в правильному віці стають мамами.

Джерело:pranaslo.com

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!