І все таки свято “перемоги” наступило: Щойно радник глави МВС заявив, що Кримьский міст все таки буде зруйновано

І все таки свято “перемоги” наступило: Щойно радник глави МВС заявив, що Кримьский міст все таки буде зруйновано

“У нас для цього (знищення мосту) поки нема такої зброї. Точніше вона вже є, але нам треба значно ближче просунутися до узбережжя Азовського моря”, – сказав радник глави МВС.

І тоді я можу з впевненістю вам сказати одну річ: Кримський міст точно буде зруйнований. Питання тільки в тому, коли це відбудеться,
– заявив Віктор Андрусів.

У росіян вже “спалахнуло” через Кримський міст

Крiм цьoгo, крuмчанu вuзнають, щo українськi вiйськoвi справдi дужe прoфeсiйнi та мoжуть знuщuтu гoрдiсть Крeмля.

Наприкінці квітня 2022 року секретар Ради національної безпеки й оборони Олексій Данілов заявив, щойно буде можливість знищити міст – це зроблять. Він пояснив, що якби в України була можливість знищити Кримський міст раніше, то це б давно зробили.

У Росії одразу ж “спалахнуло” через слова Олексія Данілова. Голова російської ради безпеки Дмитро Медвєдєв, як зазвичай, вдався до погроз, а прессекретар Путіна Дмитро Пєсков акцентував на так званій “неприйнятності слів”.Зауважте! Кримський міст з’єднує Росію з окупованим Кримом через Керченську протоку. Росіяни збудували його з абсолютно геополітичних цілей – аби мати сполучення зі захопленим півостровом, оминаючи територію материкової України. Наразі окупанти перекидають через міст свої війська та техніку на територію Криму, а потім і на південь України.

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!