Хто nам’ятаєте як 10 pоків тому в “Україна має талaнт” nеpемогла незряча співачка – стало відомо як сьоrодні жuве Олена Ковтун …

Хто nам’ятаєте як 10 pоків тому в “Україна має талaнт” nеpемогла незряча співачка – стало відомо як сьоrодні жuве Олена Ковтун …

У 2010 році глядачі шоу “Україна має талант” були вражені голосом 27-річної незрячої дівчини з Полтави Олени Ковтун, яка виграла в телепроекті й отримала мільйон гривень. theLime вирішив згадати історію співачки і з’ясувати, чим вона займається сьогодні.

Дитинство дівчини не можна назвати щасливим – її мати, дізнавшись, що дитина ніколи не буде бачити, відмовилася від неї, а батько незабаром помер. Майже відразу її визначили в інтернат для незрячих, де вона проводила вісім місяців, а чотири – у бабусі з дідусем, які й замінили Олені батьків.

Ще в ранньому дитинстві з’ясувалося, що у дівчинки є пісенний талант, і бабуся одного разу відвела внучку в церковний хор, де Ковтун вперше виступила. Потім було музичне училище, Олена навіть замислювалася про те, щоб вступати до консерваторії, проте побоялася через те, що була незрячою. Також її хвилювало те, що в подальшому у неї будуть труднощі з пошуком роботи за фахом.

Тоді Олена Ковтун вирішує йти працювати на підприємство Українського товариства сліпих в Полтаві – на завод, де збирали розетки. Тим більше що роботодавці надавали своїм підлеглим кімнати в гуртожитку, що вирішило і житлове питання дівчини.

Там же майбутня зірка зустріла свою долю – хлопця на ім’я Сергій, який незабаром і став її чоловіком. Молодій родині всіляко допомагали батьки чоловіка, так як і Олена, і Сергій працювали за мізерну зарплату на заводі й отримували пенсію по інвалідності.

Однак 2010 рік перевернув спокійне та розмірене життя Олени. Її шкільна подруга розповіла їй про історію англійської домогосподарки, яка перемогла в шоу “У Британії є талант”, і запропонувала їй спробувати свої сили в проекті.

Незважаючи на невпевненість і сумніви, дівчина все ж вирушила на кастинг до Харкова, де виконала пісню Ані Лорак “Я повернусь” і вразила суддів своїм голосом. Взявши участь в телепроекті, вона навіть не сподівалася на те, що може стати переможницею і виграти головний приз – мільйон гривень.

Після перемоги в шоу Олена Ковтун здійснила свою мрію – купила трикімнатну квартиру, де проживає з чоловіком і домашнім улюбленцем – кішкою.

Деякий час після проекту дівчина гастролювала по Україні та Росії. Як вона сама зазначила в інтерв’ю, продюсера у неї немає, але організатори концертів самі її знаходять.

У 2010-2012 роках брала участь у пітерському фестивалі “Зірка надії”, а також на Міжнародному фестивалі “Біла тростина” в Москві, організованим незрячою співачкою Діаною Гурцкой. Там Ковтун співала в дуеті з Олексієм Чумаковим.

Останнім часом співачка рідко виступає, однак з’являється на благодійних заходах для дітей, мотивуючи їх своєю історією.

Джерело

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!