Хірурги через сильний біль, видалили хлопчику зуб і ахнулu від побаченого, коли побачили ЦЕ…

Хірурги через сильний біль, видалили хлопчику зуб і ахнулu від побаченого, коли побачили ЦЕ…

Ашок Гарай (Ashok Garai), сімнадцятирічний підліток з Індії, вісімнадцять місяців страждав від сильного болю в нижній щелепі. Він жив в невеликому селі, і місцеві доктора просто не могли зрозуміти, що відбувається з хлопчиком. 

Права сторона його особи розпухала все більше, і, нарешті, його батько вирішив відвезти сина в госпіталь в Мумбаї. 1_result

Лікарі зробили рентген і застигли в шоці, такого не бачили навіть найдосвідченіші з них. У Ашока було 232 зайвих зуба! Хлопчик страждав від одонтоми – виду доброякісної пухлини, викликаної неправильним формуванням тканини зубів.

Фахівці негайно вирішили видаляти зайві, операція тривала сім годин.  2_result

Головний хірург Вандана Тораваде (Vandana Thorawade) зізналася, що не бачила нічого подібного за тридцять років практики.

До того моменту, коли Ашок опинився на операційному столі, найнеймовірнішим вважався випадок видалення 37 зубів з одонтоми. Але у хлопчика пухлина була викликана зростанням двох сотень зайвих зубів! 3_resultНа щастя, операція пройшла успішно і підліток скоро оговтався від недуги. Тепер він з насолодою посміхається у всі … 28 зубів.

А ви думали, таке неможливо! Природа часом підносить найнеймовірніші і моторошні сюрпризи.

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!