Григорій Чапкіс ледве розмовляє: син легендарного хореографа Грег показав відео з батьком…

Григорій Чапкіс ледве розмовляє: син легендарного хореографа Грег показав відео з батьком…

Син легендарного українського хореографа Григорія Чапкіса Грег, який п’ять днів тому із США прилетів до батька, досі перебуває поруч із близькою людиною.

Грег не відходить від батька ані на крок, проводить з ним час. А у сторіс своєї сторінки в Instagram син хореографа показав, як вони гуляли вулицею. На відео Грег притримує батька за руку.

“Ми вийшли на двір, трохи погуляти. Це боротьба, але ми гуляємо”, – говорить Грег у відео.

На іншому відео син Григорія Миколайовича показує його вдома, коли він сидить у кріслі. Грег запитує у батька, як він почувається, проте хореограф спочатку не розчув запитання, а потім відповів: “Мені не треба інтерв’ю. Самопочуття… наче не видно”.

Грег Чапкіс зазначив, що вони тримаються і попросив фанів молитися за батька.

Нагадаємо, що 19 грудня 2020-го Григорій Чапкіс потрапив до лікарні із двобічною пневмонією. Хореографу зробили два тести на коронавірус, результат яких був негативним. Втім, лікарі не стверджували, що зірка не підхопив COVID-19.

Напередодні Нового року суддю шоу “Танці з зірками” виписали з лікарні. Тоді син артиста говорив, що легендарному хореографу стало ліпше. Втім, 6 січня Чапкіса знову госпіталізували.

Наприкінці січня Чапкіс розповів, що його стан був невтішний. А днями артист втретє потрапив до лікарні, зазначивши, що йому скувало спину і ноги. Та зірку танцю вже виписали.

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!