Геть здурів?! Лукашенко збісився і почав п0гр0жуватu “друзям”! Причина ш0кує ВІДЕО

Геть здурів?! Лукашенко збісився і почав п0гр0жуватu “друзям”! Причина ш0кує ВІДЕО

Самопроголошений глава білорусі Олександр лукашенко взявся погрожувати сусіднім країнам втратою суверенітету та незалежності у разі їхнього небажання “зближуватися” із “Союзною державою росії та білорусі”.

Він заявив, що “любити” росію та білорусь інші країни зобов’язані, щоб “протистояти глобальним викликам”.

Лукашенко також заявив, що “згуртування”, “єднання” та “зміцнення міждержавних зв’язків” має бути “якнайшвидшим”. Фрагмент виступу лукашенка із погрозами опублікував Telegram-канал “Збройні Сили України. Війна з оккупантами”

“Лукашенко погрожує країнам пострадянського простору втратою незалежності, якщо вони “добровільно” не зблизяться з росією та білоруссю”, – зазначили автори каналу.

“Сьогодні країни пострадянського простору мають бути щиро зацікавлені у зближенні із Союзною державою (росії та білорусі. – Ред.), якщо, звісно, ​​вони хочуть зберегти суверенітет та незалежність”, – без зайвих церемоній заявив Лукашенко.

Насильницький примус до “зближення” з державою-агресором російською Федерацією та фактично окупованою нею білоруссю, на які світова спільнота наклала безпрецедентні санкції через агресію проти України, лукашенко аргументував необхідністю “спільно протистояти глобальним викликам”.

“Ми переконалися, що тільки спільно можна протистояти глобальним викликам. Ті, хто поки сумнівається, повинні розуміти: без якнайшвидшого єднання і згуртування, зміцнення міждержавних зв’язків і просто нормальних людських відносин нас завтра може не бути”, – заявив білоруський диктатор.

З якої причини, окрім неприкритих загроз з боку агресорів, інші країни мають наражати себе на вторинні санкції, йдучи на “зближення” з державами, чия агресія і є сьогодні одним із найбільших “глобальних викликів” для цивілізованого світу, самопроголошений глава білорусі не пояснив.

Джерело

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!