Гарпунами по Кримському мосту! На ранок – генерал дав добро: виходу немає. Україна переможе!

Гарпунами по Кримському мосту! На ранок – генерал дав добро: виходу немає. Україна переможе!

Україна продовжує отримувати зброю від міжнародних партнерів.

Тож зовсім не дивно, що наші союзники починають давати варіанти, висловлювати припущення, як з допомогою новітнього озброєння можна зупинити війну.

Так, генерал Філіп Брідлав, котрий був верховним головнокомандувачем об’єднаних збройних сил НАТО в Європі висловив своє припущення. Він вважає, що Україна може завдати нищівного удару по кремлю. А допоможуть їй у цьому “Гарпуни”.

Філіп Брідлав вважає, що Україна повинна атакувати Кримський міст

На думку Брідлава, саме Кримський міст повинен бути однією з важливих цілей для наших військових. І не просто так, адже з його допомогою відбувається сполучення між материковою росією та тимчасово окупованим Кримом.

Кримський міст – законна ціль. Мене зовсім не дивує, що росіяни стурбовані Керченським мостом. Для них це неймовірно важливо,– підкреслив Брідлав.

Він зауважив, що допомога від Заходу – ракети “Гарпун” – дозволить завдати ефективного удару по ворогові. Нагадаємо, що дальність її влучання – близько 320 кілометрів. Тож у ворога дійсно є всі підстави перейматись за долю Кримського моста.

Брідлав додав, що багато нинішніх і колишніх чиновників сходяться на думці, що цей міст однозначно потрібно знищити. І це, переконані вони, неабияк сколихне росію. Водночас екскомандувач НАТО зауважив, що за фахом він – інженер-будівельник. Тож добре знається на слабких місцях відповідних конструкцій.

У всіх мостів є свої слабкі місця, і якщо націлити в правильному місці, це може призвести Керченський міст до непридатності на деякий час. Але якби вони (ЗСУ +) хотіли скинути міст, для цього знадобилося б більш цілеспрямоване бомбардування,– додав він.

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!