Джонсон кинув публічний виклик путіну! Чи насмілиться “бункеpний” його прийняти? ВІДЕО

Джонсон кинув публічний виклик путіну! Чи насмілиться “бункеpний” його прийняти? ВІДЕО

Прем’єр-міністр Великобританії сумнівається, що президент рф наважиться приїхати на саміт G20 в Індонезії.

Саміт “Великої двадцятки” (G20), який пройде 15-16 листопада на індонезійському острові Балі, буде однією з найцікавіших політичних подій цього року з урахуванням можливого приїзду на зустріч президента рф Володимира путіна, який скочується у повну ізоляцію після російського військового вторгнення в Україну.

Гостроту ситуації додав прем’єр-міністр Великобританії Борис Джонсон, який, по суті, кинув публічний виклик господареві Кремля. Британський лідер заявив, що буде “цілком вражений”, якщо путін зрештою приїде до Індонезії, і назвав російського президента “ізгоєм”, передає Bloomberg.

“Я думаю, він (путін – ред.) навряд чи приїде”, – сказав глава британського уряду, але при цьому закликав світових лідерів не бойкотувати саміт, якщо російський президент таки наважиться туди приїхати.

Джонсон пояснив, що будь-який бойкот зазначеного заходу з боку західних держав надасть додаткову можливість росії та Китаю для трансляції їхньої пропаганди.

Днями у Кремлі заявили, що путін прийняв запрошення Індонезії взяти участь у саміті G20, але не уточнили, чи має намір президент рф бути присутнім на зустрічі.

Раніше запрошення на згаданий форум отримав президент України Володимир Зеленський. Український лідер заявив, що його участь у саміті залежатиме від ситуації з безпекою у країні та від складу учасників зустрічі.

Нагадаємо, Борис Джонсон і французький лідер Еммануель Макрон заявили про настання критичного моменту у війні в Україні та погодилися з необхідністю надання підтримки Києву.

Крім того, Джонсон оголосив про “завершення вечірки вуглеводнів з росії” та закликав шукати альтернативні джерела постачання.

І на завершення Джонсон потролив Путіна: перейшов на його “хуліганський сленг”

Джерело

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!