Дві сестри-близнючки вийшли заміж за двох братів, теж близнюків і у них народилися дивовижні діти…

Дві сестри-близнючки вийшли заміж за двох братів, теж близнюків і у них народилися дивовижні діти…

Ще 20 років тому брати Марк і Крейг Сандерс волею долі зустріли двох дівчат близнят на ім’я Дарлін і Діана Неттемейер. Варто було їм тільки побачити один одного, як вони зрозуміли, що ці дівчата їх доля.

Близнюки стали зустрічатися, і незабаром взяли шлюби. Марк став чоловіком Дарлін, а Крейг чоловіком Діани. Щоб бути абсолютно однаковими під час весілля вони вдягнули однакові наряди. Так вони навіть вирішили жити неподалік один від одного, ось що означають родинні узи близнюків.

Пройшов рік і Діана народила хлопчиків близнюків. Це просто дивожижно. Інша пара ще не народила близнюків, зате у них є дочки, які дуже схожі, наче вони близнюки. Трохи пізніше у них ще народився синок.

Так як у цих пар однаковий набір генів, то означає, що їхні діти можуть вважатися рідними для один одного, хоч і батьки у них різні.

Це просто вражаюче. Таке не часто можна зустріти на планеті, тому такий випадок воістину унікальний і особливий. Ці пари-близнюки дуже популярні і є частими гостями на різних ток-шоу.

Джерело:infospace.site

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!