ДУЖЕ ПОТУЖНА МОЛИТВА! «СОН ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ», ЩО ЧИТАЄТЬСЯ В ГРУДНІ ДЛЯ БЛАГОПОЛУЧЧЯ НА ВЕСЬ РІК!

ДУЖЕ ПОТУЖНА МОЛИТВА! «СОН ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ», ЩО ЧИТАЄТЬСЯ В ГРУДНІ ДЛЯ БЛАГОПОЛУЧЧЯ НА ВЕСЬ РІК!

Вважається, що хто в грудні цю молитву прочитає, той буде щасливий весь наступний рік!

Чесно зізнаюся, що не дуже вірила в силу цієї молитви. У ті часи я взагалі не особливо вірила і в Храм Божий не ходила. Бабуся переписала мені цю молитву і сунула в придане на весілля.

Якимось дивом ця молитва виявилася зі мною, коли я йшла від першого чоловіка. Це був грудень місяць і я була в розпачі. Я шукала допомоги і підтримки всюди, але ніде не знаходила її.

Джерело:intermarium.news

Коли перебирала речі в будинку -листочщк з молитвою випав з речей. Бабусиної рукою там було написано «Сон Пресвятої Богородиці, що читається в грудні для благополуччя на наступний рік».

Я плакала і читала цю молитву. Згадувала бабусю. Потім ще плакала і читала молитву.

Під ранок я прийняла важливе рішення в моєму житті. А буквально через кілька днів після Нового року несподівані удачі посипалися на мене. Так в моєму житті сталося чудо.

Перед Старим Новим роком ми познайомилися з моїм другим чоловіком. Уже прожили 16 років разом і наpoдили синочка. Щасливі в шлюбі.

На роботі мене підвищили в лютому. Я змогла багато чого собі дозволити.

З тих пір читаю цю молитву вже напам’ять щороку.

 

І щороку вона мені допомагає. Переписала для своєї донечки. Це дійсно дуже сильна молитва, я вірю і знаю.

«Сон Пресвятої Богородиці, що читається в грудні для благополуччя на наступний рік»

Пресвята Богородиця Діво Марія, Владичице! Во ім’я Отця i Сина, i Святого духа. Амінь!

Коли Пресвята Богородиця в святому місті Іудейськім в місяці березні Сон мала, то сон був стрaшний і жaxливий, про сина свого. Господа нашого Ісуса Христа, дитятка свого дорогого.

Прийшов до не Ісус Христос i говорить їй: “О люба моя мати, Пресвята Богородиця! – чи ти спиш, чи так лежиш, що у снi бачиш, скажи мені?” Вставши зі сну говорить йому Пресвята Дiва мати: “О сину мій любий, дитино моя мила, я чула, бачила сон дуже cтрaшний i жaxливий про Тебе, дитя моє миле, не мов би Іуда продав Тебе жидам беззаконно. Взяли Тебе i бuлu. Бuлu голову Твою святую, не чистими устами плювали на Тебе дитино моя дорога.

Уста Твої святi жовчю поливали, списом рeбрa Твої прoбивaли за для Крові для спасiння Християнських душ, і по волi Твоїй, вели Тебе на суд при Понтійському Пилаті і судили Тебе на смерть Хресну i по твоїй волi вели Тебе на людне мiсце, на гору Голгофу i розп’яли тебе на хресті i прибили цвяхами. Тодi був великий суд страх три години по всiй землi.

Сонце не меркло, мiсяць перетворився у кров. Никодимi Йосип зняли з Христа тiло Твоє, i плащаницею обвили в новім гробi положили, iти дитино моя Люба, на третій день Воскрес iз мертвих i вознісся на небо i зійдешв ад-пекло, двері в Аду розіб’єш сатану зв’яжеш і заповіддю своєю замкнеш його і викупиш народ від гріха. За нас грішних терпів Ти муки на хресті, Господи наш, Ісусе Христе і сказав Ісус Христос: “О мати моя улюблена, Пресвята Богородиця, правдивий сон твiй все те прийде до мене!”

Цей сон як молитву молити сорок днів, цей сон Пресвятої Богородиці знайдено в святому місці на горі оливній перед образом архангела Михаїла, що написаний на камені золотими буквами.

Людина яка не буде вiрити цьому писанню буде проклятаi буде мати вічне горе в день судний.

Цей сон має таку силу владу Божу, що котра людина проводить службу цого сну зі святим серцем дасть йому силу і владу над супостатом, і йому будуть відпущені гріхи на сорок днів, і буде спасенний від мук, і наслідує царство небесне.

А ця людина яка буде тримати цей сон з чистим серцем то не доторкнеться ні камінь, ні горе, ні злий дух, якщо людина піде в дорогу, і цей сон візьме з собою, то щаслива буде її дорога, а якщо людина буде на суді і візьме з собою цей сон то вона виплутається від суду, і не буде засуджена, а якщо починати якесь діло прочитати цей сон три рази, і його Господь буде благословити на добрі діла.

І ще в якому домі буде цей сон святий і будуть його комусь читати, переписувати з дому в дім беде охоронений від усякого нещастя. Котра жінка вагітна із чистим серцем прочитає цей сон, Господь дасть їй легкі роди, здоровя і довге життя дитині. А коли людині приходить кончина нехай прочитає хтось цей сон, або вона сама, або цей сон положити під голову то Господь простить йому гріхи при смерті, побачить Ісуса Хрита іматір Божу-Пресвяту Богородицю і будеспасений від мук вічних, і наслідує царство небесне.

Послухайте люди живіть в любові між собою і совістю, моліться за других живих і мертвих сповняйте боже пісьмо – продовжу вам життя на землі, а за неправду – уменшу вам життя. Люди покайтеся, бо сонце і місяць перейдуть мимо, а мої слова не перейдуть, протече вода ріка вогнена із Сходу на Захід і зійде з неба архангел Михаїл затрубить у труби, і тоді встануть живі і мертві прийде суддя, що знає кожного. Праведні дістануть Царство Небесне а грішники пекло і муки вічні.

О люди покайтесь!

Сповняйте Боже письмо, Воскресення Христове, читайте, сон Божої Матері, службу Божу не просипайте, бо хто службу Божу просипає, той на свою душу гріхів набирає, бо сказав Господь: «Всякому Християнину шість днів до роботи дано, а сьомий день Богу своєму віддай»

Во ім’я Отця і Сина, і святого Духа. Амінь.

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!