Дружина щодня чула дивні звуки з гаража. Коли дізналася, чим займався там чоловік – розридалася

Дружина щодня чула дивні звуки з гаража. Коли дізналася, чим займався там чоловік – розридалася

Бред Соден все життя прожив заради своєї власної країни. Багато років чоловік служив в армії. Бред врятував не одне життя і багато солдатів були йому не просто вдячні.

Бред, його дружина Ліз і троє дітей живуть зараз в Фініксі, Арізона. Їхню родину люблять і поважають сусіди. Про їхню родину чули і кожен завжди добрий до них.

І протягом тривалого часу, Бред жив мрією. Але 15 серпня 1999 року для сім’ї Бреда запам’яталося на все життя. Цей день чорною плямою залишився в сімейної пам’яті. Сталося жахливе – аварія, якій не можна було запобігти. Бред з дружиною і синами їхали в їх маленькому пікапі. Колесо раптово лопнуло і Ліз не впоралася з керуванням.

Діти були пристебнуті і відбулися ударами і подряпинами, у Бреда була зламана нога, але Ліз – для неї все обернулося катастрофою. Вона зламала спину і була паралізована.

Ліз тут же забрали в лікарню, як тільки швидка приїхала до місця аварії. Коли жінка прокинулася – лікарі вже поставили страшний діагноз. На цьому, як вважала Ліз, її життя закінчилася.

Але її чоловік вважав інакше. До цього пара жила в цивільному шлюбі і їх влаштовувало їх існування в такому вигляді, але саме в той день чоловік перед усією лікарнею встав на одне коліно і попросив Ліз стати його дружиною і дозволити йому все життя пройти разом з нею, навіть якщо йти вона більше не може.

Дорога до одужання Ліз була для неї важкою, але вона намагалася не опускати руки і трималася молодцем. Жінка працювала над собою щодня і все це завдяки чоловікові.

Бред працював техніком і саме робота допомогла йому придумати для своєї дружини спеціальне крісло, що могло б повернути їй можливість ходити в її улюблені походи, як раніше.

Бред дні і ночі сидів в гаражі і конструював свій проект, давав йому життя, заважаючи всім сусідам і домочадцям. Але зупинитися він не міг, адже йому потрібно було таке крісло, яке б могло подолати навіть пісок!

Бред багато сил вклав в свою роботу і після закінчення показав дітище дружині. Вона плакала.

Його роботу помітила одна американська компанія і вони з радістю запропонували створити вдосконалену версію коляски, що створив Бред.

Сьогодні Бред і діти мають можливість подорожувати де завгодно разом зі своєю мамою.

За матеріалами

Джерело:tintelekt.com

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!