Довго його лікував, переніс десятки проколів! І всього лише дві пляшечки пеніциліну — і 40 років без гаймориту…

Довго його лікував, переніс десятки проколів! І всього лише дві пляшечки пеніциліну — і 40 років без гаймориту…

40 років тому я серйозно хворів гайморитом. Довго його лікував, переніс десятки проколів. Останній раз був на прийомі у головного лікаря області, він запропонував мені операцію.

Я вийшов в коридор в пригніченому стані. На мене звернула увагу одна літня жінка, якій я і розповів про свої поневіряння.

А вона несподівано розповіла про метод лікування гаймориту за один день.

Треба купити в аптеці один флакон пеніциліну (1000000 од.), якщо він вам не протипоказаний, і піпетку. Вибрати вільний день для лікування, розчинити пеніцилін кип’яченою водою кімнатної температури, доливши флакон доверху.

Я почав лікування з ранку. Ліг на спину і залив в обидві ніздрі по повній піпетці. Повертав голову на подушці вправо-вліво, щоб розчин потрапив в пазухи. Повторював процедуру кожні 30 хвилин до повного використання флакона. У цьому лікуванні головне — безперервність.

Після цього хвороба пройде назавжди. Якщо гайморит запущений — можна використовувати другий флакон. Я використовував два флакони і ось вже 40 років не згадую про цю хворобу.

Давав цей рецепт дуже багатьом, і всі виліковувались. Останній раз лікувалася дружина внука. Вона спочатку не вірила, а тепер і подругам своїм допомагає.

Мені вже 86 років, учасник війни, обороняв Ленінград, звільняв Естонію, Польщу, брав участь в боях у Східній Пруссії, Кенігсберзі, на Балтійському узбережжі.

Виписую ЗСЖ з 2000 року, лікуюся тільки за його рецептами.

Ще рецепти з пеніциліном

При запущеному нежиті (хронічному) візьміть 4-5 ампул уколів алое. Вилийте в пляшечку з «пеніциліном».

Добре збовтайте, щоб розчинився порошок «пеніциліну».

В отриману кількість розчину додати таку ж кількість кип’яченої води.

Капати в ніс по 2 краплі вранці і ввечері. Капати розчин теплим.

Для лікування носоглотки.

Візьміть 50 г розчину «Фурациліну», 50 г кип’яченої води, одну пляшку порошку «пеніциліну». Все змішати. На вечір (перед сном) втягуйте розчин носом так, щоб він виходив через ніс в горло.

Процедуру робити п’ять днів один раз на добу.

При запаленні очей я користуюся «пеніцилін». Наповнюю флакон кип’яченою водою, розводжу ліки і закапую по 1 краплі в хворе око.

Незабаром настає поліпшення, зір налагоджується.

Протипоказання

Прийом пеніциліну може супроводжуватися блювотою, кандидозом піхви або слизової рота.

Іноді при ендолюмбальному введенні спостерігається виникнення нейротоксичних реакцій, а прийом препарату в високих дозах може супроводжуватися підвищеною збудливістю, судомами і комою.

Дуже часто введення пеніциліну сприяє розвитку алергічних реакцій, що характеризуються підвищенням температури тіла, виникненням шкірних висипань, кропив’янки, суглобових болів, ангіоневротичних набряків і еозинофілії.

Джерело

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!