Донецьк у вогні! Відбувається немислиме – новий 0бстріл, катастрофа почалася! Перші деталі!

Донецьк у вогні! Відбувається немислиме – новий 0бстріл, катастрофа почалася! Перші деталі!

У тимчасово окупованому росіянами Донецьку біля залізничного вокзалу внаслідок обстрілів спалахнули пожежі на об’єктах залізничної інфраструктури. Про це повідомили в Управлінні стратегічних комунікацій ЗСУ.

Сьогодні прямо якесь свято бавовни. В районі залізничного вокзалу Донецька теж бавовна, – пожартували в СтратКомі вчора.

Речник Запорізької ОВА Сергій Братчук зауважив, що “пожежі сталися через порушення правил протипожежної безпеки”.

Тим часом у донецьких пабліках у соцмережах жителі повідомляють про численні вибухи та пожежу на ринку біля залізничного вокзалу.

Протягом червня Донецьк пережив кілька потужних обстрілів, яких не бачив останні 8 років. Водночас, місцеві жителі в пабліках писали, що «прилітало» з боку окупованої Макіївки, в той час як так зване керівництво «ДНР» традиційно покладало провину за атаки на місто на Збройні Сили України.

За словами так званого міського голови Донецька Олексія Кулемзіна, через ситуацію в місті тоді тимчасово зупиненяли рух комунального транспорту. За оцінкою місцевого МНС, тільки за дві години по місту було випущено понад 70 снарядів. Унаслідок атаки виникала пожежа на території гірничорятувальної частини в Київському районі Донецька.

Ватажок «ДНР» Денис Пушилін намагався звинуватити у всьому ЗСУ.

 

Озброєння, яке постачається Києву Заходом, безпосередньо спрямовується на знищення цивільного населення Донбасу, і потрібно вжити комплекс вичерпних заходів, щоб не дати змогу ЗС України це робити, — наголосив він.

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!