Дмитро Ярош вказав на 4 міста України, по яких РФ завдасть удар в першу чергу: “І це не тільки Київ, там ще є..”

Дмитро Ярош вказав на 4 міста України, по яких РФ завдасть удар в першу чергу: “І це не тільки Київ, там ще є..”

За словами Яроша, авіаційні підрозділи російської армії регулярно відпрацьовують удари по двом обласним центрам на півдні України, ще два міста на прицілі РФ.

У Росії все більш активно на високому рівні обговорюються військові удари по цілому ряду українських міст. Таким чином, Кремль перейшов до етапу інформаційної підготовки відновлення бойових дій. Про це в інтерв’ю виданню ” Оглядач ” заявив командир УДА Дмитро Ярош. За його словами, в якості основних цілей Росія визначила не тільки Київ, а й Дніпро, Харків і Одесу.

“Цілком ймовірно, що вони знову заговорили про ракетно-бомбових ударах по українським містам. Там не тільки по Києву, але і по інших регіонах. Бачу, що з дуже багатьох каналах вони почали обговорювати досить серйозно можливість нанесення ударів і по Києву, і по Дніпру, і по Харкову, і по Одесі ” , – заявив він. Більш того, за словами Яроша, авіаційні підрозділи російської армії в окупованому Криму регулярно відпрацьовують удари по двом обласним центрам на півдні України.

Авіаудар РФ готується підтримати висадкою десанту. “Врешті-решт їх авіація зараз в окупованому Криму базується, постійно відпрацьовує удари і по Миколаєву, і по Одесі. Вони готуються до наступальних операцій, і до десантним операцій в тому числі”, – заявив він.

Як повідомлялося раніше, напередодні окупанти заявили про двох ліквідованих і одного пораненого найманців. Сьогодні гібридна армія РФ на Донбасі повідомила про п’ять випадків порушення режиму тиші.

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!