Дмитро Ярош: Геть московських попів з України! З нами Бог, а отже, хто проти нас?! Воюємо не за чуже, а за своє, за Богом дану землю..

Дмитро Ярош: Геть московських попів з України! З нами Бог, а отже, хто проти нас?! Воюємо не за чуже, а за своє, за Богом дану землю..

Православну Церкву України створено!..

Вітаю своїх православних братів і всіх українців з цією подією, бо вона, без применшення, епохальна!

У зв’язку з цим, декілька думок…

Намагаючись бути християнином і конфесійно-визначеним греко-католиком, розумію, що у кожного свій шлях до Бога.

Релігійні війни, в історії людства, найжорстокіші. А там де жорстокість – там живе диявол. Ми, українці, милосердні, а отже, знищуємо ворогів Бога і України – з Любов’ю. Бо воюємо не за чуже, а за своє, за Богом дану землю… З нами Бог, а отже, хто проти нас?!

Москва завжди використовувала релігію як зброю. Так зване УПЦ МП – нецерква. Це ФСБебешна резидентура, яка є “іскандерами” у руках сатаніста Путіна, як до того була зброєю у руках Сталіна, Берії, Жукова та інших безбожників.

Ієрархія так званої УПЦ МП, що не знайшла сил і аргументів перейти в Українську Церкву є, так само, не служителями Бога, а агентурною мережею ФСБ і Путіна, а отже – Ворогами України.

“Полювання” на московських попів, які вірно служать Путіну та Кірілу – справа угодна Богу та нашій Батьківщині. Геть московських попів з України!

Війна, що оголосила нам Московія у 2014 році, окупувавши наш Крим та деякі райони Донецької та Луганської областей відбулась за величезного сприяння їхньої агентурної мережі, у тому числі так званої УПЦ МП. Про це треба знати і пам’ятати!

Окрім Росії, Путіна, Російських збройних сил, ФСБ та її філії – Російської православної церкви, Україні справді загрожують всі ті глобалістичні сатанинські сили, про які нещодавно дуже влучно написав Секретар РНБО Олександр Турчинов. Цілком підтримую його позицію.

Майбутнє України як Християнської Держави, у об’єднанні Православної Церкви України та Української Греко-Католицької Церкви, визнання цього Об’єднання як Константинополем, так і Ватиканом. Це буде наступний епохальний крок у розвитку Нації та Держави.

Ми – християни, незалежно від конфесійного визначення, маємо бути єдиними! Окрім цього, ми маємо поважати мусульман, юдеїв та інших, хто вірує в єдиного Бога. Врешті, поважаймо всіх, хто несатаніст!

Ми, Українці, варті Божої ласки, Свободи і Незалежності!

Слава Ісусу Христу!

Слава Україні!

Дмитро Ярош

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!