Дізнавшись, що однокласниця дочки живе в дуже бідній сім’ї, ми вирішили їй допомогти. Але, прийшовши до неї в будинок, ми постаралися піти якнайшвидше…

Дізнавшись, що однокласниця дочки живе в дуже бідній сім’ї, ми вирішили їй допомогти. Але, прийшовши до неї в будинок, ми постаралися піти якнайшвидше…

Чи замислювалися ви колись про те, що злидні часто тягнуть за собою безлад? Чому люди, у яких дуже мало грошей, спокійно відмовляються навіть від елементарних правил гігієни? Історію нижче розповіла одна знайома жінка. І після неї дійсно є над чим замислитися.

Коли моя дочка вчилася в початковій школі, їй сказали виготовити проект в парі з іншою дівчинкою. Я не відразу зрозуміла, чому дочка залишилася настільки незадоволена цим завданням і категорично відмовлялася працювати разом з однокласницею. Трохи пізніше вона пояснила, що та дівчинка з бідної сім’ї, ходить постійно брудна і від неї неприємно пахне.

Довелося трохи поцікавитися тією родиною, і в підсумку я дізналася, що вони дійсно ледь зводять кінці з кінцями. Мама і троє її дітей жили на одну зарплату. Мені їх стало шкода, адже я прекрасно пам’ятала своє власне дитинство. Батьки працювали на трьох роботах, щоб хоч якось забезпечити нас.

Мені захотілося хоч чимось допомогти цій родині. Я зібрала сумки з одягом, їжею та іншими потрібними речами і відправилася до них додому. Але те, що я побачила, увійшовши всередину, викликало стан шоку і бажання піти якомога швидше.

Квартира була дуже маленькою і більше нагадувала смітник. Брудне ліжко, порвані шпалери на стінах, розкидані дитячі речі, взуття, неохайний одяг, гори немитого посуду в раковині …

Мама, напевно, все зрозуміла по виразу мого обличчя. Або не все. Вона почала скаржитися на брак грошей для ремонту. А бардак виправдала тим, що його влаштували маленькі діти.

Ми віддали речі і швидко пішли.

Злидні не можуть бути причиною безладу. Навіть доношуючи речі один за одним, не маючи грошей на дорогий ремонт і гарні меблі, можна підтримувати чистоту і затишок в домі.

Дочка жінки, яка розповіла цю історію, вже закінчила 11-й клас. А та родина, якій вони допомогли ще в початковій школі, до сих пір живе в бідності і безладді. Хоча маленькі діти, які «влаштовують бардак», давно виросли.

Джерело:ohlyad-svity.pro

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!