Дізнавшись, навіщо господиня накрила плиту вологими рушниками, ти побіжиш на кухню, щоб це зробити…

Дізнавшись, навіщо господиня накрила плиту вологими рушниками, ти побіжиш на кухню, щоб це зробити…

Чистота кухонної плити – хвора тема практично для кожної господині. З кожним приготуванням їжі відчистити її від старих забруднень все складніше і складніше. До того ж за такою дорогою технікою потрібен правильний догляд.

Ми хочемо розповісти вам, як швидко і просто очистити будь-яку плиту, не використовуючи дорогих очищувальних засобів і нещадних металевих губок.

Сподіваємося, що ця добірка з п’яти чудових способів очищення плити вам стане в нагоді.

оцет

За допомогою пульверизатора розпорошіть оцет на поверхню плити і залиште на 20 хвилин. Потім акуратно змийте оцет вологою губкою. Якщо вам потрібно очистити дуже брудну плиту, присипте її поверхню содою, а потім розпорошіть на неї оцет. Дайте очищає суміші 15-30 хвилин і дбайливо видаліть її за допомогою паперового рушника або вологої губки.

рушники

Присипте поверхню плити харчовою содою, рушники змочіть в теплій мильній воді і гарненько їх вичавіть. Накрийте плиту вологими рушниками і залиште на 15 хвилин. Очистіть плиту від забруднень за допомогою вологої губки.

Рослинна олія

Виявляється, рослинна олія прекрасно справляється з брудом, яка залишається на плиті після приготування їжі. Просочіть паперові рушники оливковою або соняшниковою олією і протріть забруднені поверхні. А прибрати з плити залишки жиру допоможе звичайна волога губка і засіб для миття посуду.

Сода і перекис

Постійно помішуючи, влийте в 0,25 скл. соди 0,25 скл. перекису водню. Рівномірно розподіліть масу по забрудненої поверхні плити і залиште на 15 хвилин. Потім протріть плиту вологою губкою або паперовим рушником.

Лимон з сіллю

Побризкайте забруднення лимонним соком і посипте їх сіллю. Дайте засобу 5-10 хвилин, а потім видаліть його з поверхні плити за допомогою вологої губки.

Щоб уберегти шкіру рук від пошкоджень, подразнень і алергічних реакцій, рекомендуємо вам користуватися гумовими рукавичками. За допомогою цих методів ваша плита завжди буде виблискувати чистотою. Поділіться цією корисною інформацією зі своїми друзями!

Джерело:kenguru.plus

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!