Дівчuна вмовuла свого хлопця підстрuгтu довге волосся. Кінцівка цiєї історії була фантаcтuчною. Тaкого нe очiкував нiхто! (Фото)

Дівчuна вмовuла свого хлопця підстрuгтu довге волосся. Кінцівка цiєї історії була фантаcтuчною. Тaкого нe очiкував нiхто! (Фото)

Зачіска може кардинально змінити зовнішність. Причому не тільки у жінок, але і чоловіків.

У коханій людині нам, звичайно, подобається все. Але дещо все-таки змінити хочеться. Так вважала дівчина на ім’я Кларібель. У її молодого чоловіка на ім’я Брендон було довге волосся. Плюс він був володарем рудої бороди.

Навіть сам Брендон розумів, виглядають вони разом дуже комічно. Удвох вони виглядали як середньовічний вікінг і гламурна дамочка. Потрібно було щось змінювати. Кларібель вмовила бойфренда прийти на американське шоу Рейчел Рей, щоб її стилісти попрацювали над образом Брендона.

Коли “оновлений” хлопець вийшов з гримерки, глядачі і Кларібель не повірили своїм очам. Здавалося, що перед ними постала зовсім інша людина. Дівчина навіть розплакалася від подиву. Так ось як насправді виглядає її Брендон, без бороди і з короткою стрижкою. Видно було, що він і сам радий своєму перетворенню.

Але це були ще не всі сюрпризи від Брендона. Хлопець став на коліно перед своєю коханою і при всіх попросив Кларібель вийти за нього заміж. Глядачі в студії зааплодували в той момент, коли хлопець одягав дівчині обручку з діамантом.

Кларібель настільки розхвилювалася, що забула відповісти на пропозицію свого бойфренда. Ведуча навіть нагадала їй про це. “Звичайно ж, так!”, – з посмішкою відповіла Кларібель. Вона явно ще не вірила в реальність того, що відбувається з нею.

Ось так, дівчина вирішила змінити зовнішність свого хлопця, а в підсумку змінила свій статус.

Джерело:lisovasotnya.info

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!