Дівчuна nомерла через 2 рокu після весілля. Переглянувшu весільні знімкu, поліцейські не моглu відійти від шоkу…

Дівчuна nомерла через 2 рокu після весілля. Переглянувшu весільні знімкu, поліцейські не моглu відійти від шоkу…

Це історія про кохання, втрати і незвичайному повороті долі.

Всього за кілька днів до весілля Еріка поставили важкий діагноз. Дівчина була хвора на агресивну форму лімфоми. Вона померла у віці 30 років. Дейв став горюющего вдівцем і постійно переглядав старі фотографії коханої, що залишилися на камері дівчини.

У 2012м грабіжники зайшли в будинок Дейва в Санта-Ганні і забрали дорогі прикраси, електроніку. Але найгірше було для Дейва втратити камеру, де зберігалися дорогі йому фото дружини. У бесіді з журналістами СіЕнЕн він сказав: «Після всього, через що ми пройшли, втрата пам’яті про неї була для мене як удар в саме серце». На камері були навіть знімки з похорону, і Дейв вже змирився з тим, що більше ніколи їх не побачить.

Рік по тому, після одного з подібних пограбувань, детективи виявили чеки на 20 викрадених речей, видані місцевим ломбардом. Однією зі знахідок була та сама камера.

Забравши звідти камеру і включивши її, поліцейські зрозуміли, що вона представляє для когось особливу цінність. Вони побачили весільні та похоронні знімки. Хоч офіцери і не могли встановити, чия це була камера, так як на ній не було особливих розпізнавальних знаків, але один з них дізнався місцевість на знімку. Проїхавшись по околицях, поліцейські знайшли Дейва Лейсі і повернули йому втрачену камеру.

Спочатку Дейв подумав, що це якийсь жарт, але побачивши єдиний в своєму екземплярі ремінь для камери, зроблений Ерікою, він був невимовно радий

Джерело:infospace.site

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!