Дівчина довго чекала своєї черги на аборт, коли раптом сталося те, що назавжди змінило її життя…

Дівчина довго чекала своєї черги на аборт, коли раптом сталося те, що назавжди змінило її життя…

Виховати дитину нелегка праця, але виростити дитину самій може стати випробуванням усього життя. Так що страх юних дівчат, які дізналися про свою вагітність, цілком виправданий.

Але ця жінка довела, що як би важко не було, щастя материнства варте того!

« Люди пам’ятають дати днів народжень, річниці тощо. Для мене ж пам’ятним став той день «, — говорить дівчина. «Я пам’ятаю все до найдрібніших деталей». Два роки тому вона сиділа в черзі на аборт, і думала про те, що перервати вагітність — єдиний вихід із ситуації. Але доля приготувала для неї інший план …

Вона сиділа одна в клініці і плакала. Пізніше в той день вона написала ці рядки:

« Сьогодні я була в клініці. Я все вирішила для себе: мій хлопець зраджував мені, і народити дитину прирівнювалося для мене до ганьби. Я повторювала собі, що я одна і що у мене немає іншого виходу. Сидячи там, я навряд чи могла розрізняти що-небудь або кого-небудь крізь пелену сліз. Я чула як люди навколо мене жартували, сміялися і їли. Я ж відчувала себе зовсім самотньою і покинутою. В голові крутилася лише одна думка: «Я ж приймала протизаплідні — цього не може бути».

Вона була впевнена, що зараз у неї немає іншого виходу.

Підійшла її черга, і медсестра назвала її прізвище. Зараз все повинно було трапитися. Дівчина дістала гаманець в пошуках посвідчення особи і звідти випала маленька картка, яку кілька днів тому її на робочому столі залишила подружня пара. На звороті були рядки з Біблії …

Коли вона прочитала, що було написано на звороті, вона зрозуміла, що Бог говорить з нею.

« Не бійся, бо Я з тобою. Чи не падай духом, бо Я твій Бог. Я дам тобі сили і допоможу тобі. Я підтримаю тебе своєю правою рукою «, — говорили рядки.

Розридавшись, дівчина вийшла з клініки і відчула, як важкий тягар звалився з її плечей.

Її малятко народилося справжньою красунею. З вагою 3500.

Тепер ця жінка відчуває себе найщасливішою мамою на світі.

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!