Дата закінчення війни! Після прогнозу розвідки: неочікуваний поворот – всплило немислиме!

Дата закінчення війни! Після прогнозу розвідки: неочікуваний поворот – всплило немислиме!

Військовий експерт Олег Жданов звернув увагу, що очільник Головного управління розвідки Міноборони України Кирило Буданова вже не вперше повторює свій прогноз про терміни закінчення війни.

На думку експерта, голова розвідки України має важливу інформацію, яку поки що ніхто не оприлюднює. Про це пише 24 канал.

Я пригадую, що генерал-майор Буданов не вперше робить таку заяву. Спочатку вона пролунала десь на рубежі березня-квітня. Тоді це було трохи дивно. Як я розумію, судячи з того, що очільник нашої розвідки повторює одні й ті ж терміни, то він точно щось знає, – сказав Жданов.

Водночас він розповів, що Росія не може активно воювати на виснаження, а лише – вести активні бойові дії протягом кількох місяців. Тож цілком можливо, що до кінця року активна фаза війни завершиться. Нагадаємо, Буданов заявив, що бойові дії в Україні знизяться до мінімуму вже до кінця року. А переломний момент у війні може настати вже від початку серпня.

Україна повернеться до кордонів 1991 року і ми не розглядаємо ніяких інших сценаріїв. До кінця року активні бойові дії знизяться практично до нуля. Ми відновимо контроль над своїми територіями вже в осяжному майбутньому,  – заявив начальник розвідки.

При цьому Буданов переконаний, що росіяни не матимуть жодного успіху у війні проти України.

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!