Чому я не знала про цe раніше? Туалет завжди пахне свіжістю і залишається чистим! Повірте, цe настільки кльoвезний засіб, ви будете врaжені його ефективністю!

Чому я не знала про цe раніше? Туалет завжди пахне свіжістю і залишається чистим! Повірте, цe настільки кльoвезний засіб, ви будете врaжені його ефективністю!

Заміна дорогих засобів! Чистка туалету, мабуть, одна з найменш улюблених домашніх обов’язків, але ми знаємо, що це потрібно робити. Підтримка вашого туалету свіжим, чистим і без мікробів надзвичайно важливо для благополуччя всієї вашої сім’ї, але хто сказав, що ви не можете зробити цю роботу простіше?

Замість того, щоб інвестувати в дорогі чистячі засоби, насичені жорсткими хімікатами, чому б вам не спробувати наступний домашній очисний засіб для туалету? Він буде нейтралізувати запахи, усуне бактерії і зробить запах свіжим. Джерело

Буде потрібно:

160 г харчової соди

1 л. перекису водню (3%, легкодоступна в будь-якій аптеці)

1/2 оцет

15-20 крапель будь-якої ароматичної олії

60 мл лимонного соку

Приготування:

Змішайте харчову соду і лимонний сік в невеликій мисці. В окремій мисці змішайте пероксид водню і оцет. Додайте цю суміш в суміш соди і лимонного соку по одній краплі. В кінці додайте ароматичну олію за вашим вибором.

Візьміть ложку і зробіть полушарікову форму. Помістіть їх на пергаментний папір для просушування. Вони висихають мінімум 4 години, але якщо ви не поспішайте, краще залиште їх просохнути на ніч. Коли вони повністю висохнуть, зберігайте їх в герметичній скляній банці біля вашого туалету.

Всякий раз, коли ви бачите, що ваш унітаз готовий для чищення, просто киньте кульку в туалет. Ви можете робити це часто, 2-3 рази в тиждень.

Повірте, це настільки кльовезний засіб, ви будете вражені його ефективністю!

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!