Чоловік завжди їздив відпочивати без дружини … Вона провчила і його і свекруху, яка купувала путівки …

Чоловік завжди їздив відпочивати без дружини … Вона провчила і його і свекруху, яка купувала путівки …

У мене була хороша сім’я, чоловік, двоє прекрасних дітей, хороший будинок, хороша робота, всім здавалося, що у мене все чудово. Але ніхто не знав, скільки ночей я плакала, скільки принижень мені доводилося терпіти від свого чоловіка і свекрухи…

Щовесни мій чоловік їздить відпочивати за путівкою один, без мене і дітей, це свекруха купує йому путівку. Коли я сказала їй, що її хлопчик уже має сім’ю, і їздити відпочивати потрібно всією сім’єю, то вона мені сказала, що це її рішення, її гроші, і її хлопчик повинен відпочивати від дружини, від дітей і міняти вона нічого не буде з- ревнощі дружини.

Щороку мій чоловік їздить сам відпочивати, а я їду відпочивати до мами в село. Одного разу я побачила, що чоловік виставив фото в обнімку з якою жінкою, і я зрозуміла, що чоловік мені на курорті зраджує і пора, змінювати ставлення до життя, інакше, я так і буду сидіти і плакати ночами.

Діти були в таборі, а мама, бачачи, що мій чоловік щороку, їздить по курортам, продала корову і купила мені путівку на курорт. Коли чоловік дізнався, що я відпочиваю на курорті, він був в сказі, а я вирішила його провчити і сказала:

«КОХАНИЙ, МЕНІ ПОТРІБНО ВІДПОЧИВАТИ ВІД СІМ’Ї, ВІД ТЕБЕ, ВІД ДІТЕЙ, Я ТОБІ НЕ ЗАВАЖАЮ ВІДПОЧИВАТИ, А ТИ НЕ ЗАВАЖАЙ МЕНІ».

Почала викладати свої фото з іншими чоловіками, я ні разу не зрадила чоловікові. Ви, собі не уявляєте, що тут почалося, моя свекруха, почала мені телефонувати, що так не чинять порядні дружини, що я повинна берегти честь сім’ї і все в такому дусі, я ПОВИННА.

Я їй відповіла, що я нікому, крім своїх дітей і мамі нічого, нікому не повинна, якщо їй не подобається, то нехай перестане купувати путівки своєму синочку.

Чоловік приїхав раніше за мене додому з курорту, а я була ще там кілька днів, але коли я приїхала, то чоловік мені сказав, що відтепер ми разом будемо їздити на курорт відпочивати, але я не погодилася, мені набридло, що він мені все життя зраджував і говорив, що це заради сім’ї.

Я подала на розлучення, чоловік мені розлучення не давав, спимо ми окремо один від одного, ви знаєте, я його дуже любила, а зараз, не можу на нього не дивитися, настільки він мені став противний. Нас таки розвели, діти з ним і його матір’ю не хочуть спілкуватися.

Він пішов, але сказав, що прийде час, і я пошкодую про своє рішення. Минуло 3 роки, жодного дня я не пошкодувала про своє рішення, так, фінансово було важко, але нічого, впоралися. Я зустріла дуже хорошого чоловіка, тепер ми всі разом їздимо відпочивати, я, він і діти, і йому не потрібно відпочивати від чужих дітей, а рідному батьку потрібно було відпочивати від своїх дітей.

Він так і живе зі своєю мамою, шукає ідеал, ну, ну, Бог в допомогу. Бережіть те, що маєте, втратити легко, а знайти потім практично неможливо, а якщо знайдете, то будете постійно порівнювати.

Джерело:infospace.site

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!